Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

A.H. Gouwe
Startprijs 2.250 EUR

Adriaan Herman Gouwe 1917 (Alkmaar 1875 - Tahiti 1965), diverse musea, olieverf op linnen, ploegende paarden 48x34cm. Cond.: U

Henry Schouten
Resultaat: 750 EUR

Henry Schouten (1857 -1927 Gent), olieverf op linnen, landschap met vee 60x46cm. Cond.: U

A.Verhoesen
Startprijs 3.000 EUR

Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881), olieverf op linnen, "Paardestal van de cavalerie" gedateerd 1863. Voorstellend 3 paarden met kippen, hond en cavalerist. Zeldzame voorstelling 45x34cm. Cond.:...

Boerenhoeve
Startprijs 130 EUR

F. Pfenningschmidt 1930, olieverf op linnen, Fachwerck boerderij met ganzen 100x60cm. Cond.: G

Landschap
Startprijs 325 EUR

Poll 1934, aquarel op papier, landschap met eenden en ganzen 48x35cm. Cond.: G

Aquarel, winterlandschap
Startprijs 400 EUR

Johannes Josephus Garjeanne (Delft 1860 - 1930 Hilversum), gemengde techniek op papier, wintergezicht met beekje en knotwilgen (o.a. werken in het Frans Hals museum) 14x20cm. Cond.: U

Ongesigneerd, riviergezicht
Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd 30-er jaren, olieverf op paneel, riviergezicht 40x60cm. Cond.: R

W. Bosman
Resultaat: 30 EUR

Wim Bosman 20e eeuw, olieverf op paneel, zeegezicht met boten uit de 19e eeuw. 24x18cm. Cond.: G

Hommage aan Miro
Resultaat: 180 EUR

Jan Gerrit Ikelaar 1983, gemengde techniek op papier (collage van diverse handgeschilderde kunstwerkjes op papier), "Memoires de Miro II" 40x54cm. Cond: U

Zittend naakt
Startprijs 325 EUR

Oude vrouw
Geen vanafprijs

Retour!

Kopergravure
Startprijs 100 EUR

Gravure op papier 18e-19e eeuw, "Machina Guam Meditavetat Itala Tellus", 16x14cm. Cond.: G

Rodenburg
Startprijs 30 EUR

Jacob Veen
Startprijs 140 EUR

J. van Veen, aquarel op papier, visser aan het water 50x60cm. Cond.: U

B. Viegers
Resultaat: 575 EUR

Ben Viegers (1886 Den Haag - 1947 Nunspeet), olieverf op linnen, dorpsstraatje 30x40cm. Cond.: U

Johannes Hessel Brolsma
Startprijs 350 EUR

Johannes Hessel Brolsma (1909 Groningen), olieverf op linnen, riviergezicht 60x80cm. Cond.: U

Schilderij, Japanse voorstelling
Resultaat: 70 EUR

Japanse prent, druk op papier 60x80cm. Cond.: U

Eugen John
Resultaat: 155 EUR

Eugen John, olieverf op linnen, berkenlaan in de storm 100x70cm. Cond.: U

Johan Haanstra
Startprijs 400 EUR

Johan Haanstra (Holten 1914), gouache op papier, "Boeket" (1962), 50x65cm. Cond.: U

Henk Lassche
Resultaat: 100 EUR

Henk Lassche (1948 Zwartsluis - Hengelo), aquarel op papier, blokzijl 15x13cm. Cond.: U

I. Giszinger
Startprijs 650 EUR

Imre Giszinger (Oostenrijk 1895 - 1935), olieverf op paneel, stilleven met porselein 11x12,5cm. Cond.: G

Theo Ros, eigendruk
Startprijs 40 EUR

Theo Ros (1935 Amsterdam), aquatint, weerspiegeling 41x32cm. Cond.: U

Onbekend, plakaatverf
Startprijs 300 EUR

Gesigneerd H.O. 1980, gouache op papier, moderne compositie (retro) 50x70cm. Cond.: U