Heinrich Martin Krabbe (Londen 1868 - 1931 Amsterdam), diverse musea, olieverf op paneel, koffiemalen 25x37cm. Cond.: G
Frans Trümper 2008 Enschede, olieverf op paneel, boomklever 25x27,5cm. Cond.: G
Juan Soler, Spanje 20e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht met flanerende dames en koets 30x40cm. Cond.: U
H. van Voorthuijsen begin 20e eeuw, olieverf op linnen, havengezicht met brug 55x61cm. Cond.: U
Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam. Schilderij bevindt zich in originele ongereinigde staat 100x80cm. Cond.: U
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1908), olieverf op linnen, plasgezicht met boerderij 40x80cm. Cond.: U
Paul Cremer (1923 Goldbach-Kall), olieverf op paneel, landschap met windmolen 40x50cm.
Han Veneman (1939 - 1991 Almelo), olieverf op linnen, fantasiefiguren 35x30cm. Cond.: U
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941), olieverf op linnen, boslaan 36x40cm. Cond.: U
Adriaan Herman Gouwe 1917 (Alkmaar 1875 - Tahiti 1965), diverse musea, olieverf op linnen, ploegende paarden 48x34cm. Cond.: U
F. Pfenningschmidt 1930, olieverf op linnen, Fachwerck boerderij met ganzen 100x60cm. Cond.: G
Poll 1934, aquarel op papier, landschap met eenden en ganzen 48x35cm. Cond.: G
Johannes Josephus Garjeanne (Delft 1860 - 1930 Hilversum), gemengde techniek op papier, wintergezicht met beekje en knotwilgen (o.a. werken in het Frans Hals museum) 14x20cm. Cond.: U
Wim Bosman 20e eeuw, olieverf op paneel, zeegezicht met boten uit de 19e eeuw. 24x18cm. Cond.: G
Gravure op papier 18e-19e eeuw, "Machina Guam Meditavetat Itala Tellus", 16x14cm. Cond.: G
J. van Veen, aquarel op papier, visser aan het water 50x60cm. Cond.: U
Ben Viegers (1886 Den Haag - 1947 Nunspeet), olieverf op linnen, dorpsstraatje 30x40cm. Cond.: U
Johannes Hessel Brolsma (1909 Groningen), olieverf op linnen, riviergezicht 60x80cm. Cond.: U
Johan Haanstra (Holten 1914), gouache op papier, "Boeket" (1962), 50x65cm. Cond.: U
Henk Lassche (1948 Zwartsluis - Hengelo), aquarel op papier, blokzijl 15x13cm. Cond.: U
Theo Ros (1935 Amsterdam), aquatint, weerspiegeling 41x32cm. Cond.: U