Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Aat Verhoog, litho
Startprijs 100 EUR

Aat Verhoog, lithografie op papier nr. 32/40. Karikaturen te paard 48x70cm. Cond.: U

4 Portretten op board
Resultaat: 30 EUR

J.C. Santen Amsterdam 1925, olieverf op paneel, 4 portretten studie 20e eeuw. 25x25cm. Cond.: G

Doeser
Startprijs 200 EUR

Gesigneerd Doeser 50-er jaren, olieverf op paneel 50x60cm. Cond.: U

Goedvriend
Startprijs 325 EUR

Theodoor Goedvriend (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld)(toegeschreven aan), olieverf op paneel, stilleven 52x39cm. Cond.: G

P. ten Cate, bosgezicht
Startprijs 350 EUR

P. ten Cate (Scherpenzeel 1869 - 1937 Zutphen), olieverf op linnen, bosgezicht 60x90cm. Cond.: G

H.C. Kranenburg, Hollandse haven
Resultaat: 300 EUR

Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1977), olieverf op linnen, Hollandse haven. Prachtige kleurstelling 50x70cm. Cond.: U

J. Hendricks
Startprijs 280 EUR

J. Hendricks, olieverf op linnen, Dusseldorfer school Duitsland 60x80cm. Cond.: G

A. van de Burg, winter
Resultaat: 80 EUR

A. v.d. Burg, olieverf op paneel, wintergezicht met man in roeiboot 32x42cm. Cond.: G

Bloemenmarkt in haven
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, haven met bloemenmarkt 60x80cm. Cond.: G

Naar Henriette Ronner
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd, naar Henriette Ronner, olieverf op linnen, poezen 20e eeuw 50x70cm. Cond.: G

Evert Moll, Friese vrouw in bootje
Resultaat: 650 EUR

Evert Moll (1878 1955 Den Haag), olieverf op linnen, vrouw met melkbus in roeiboot 33x17cm. Cond.: U

Jan Hillebrand Wijsmuller
Startprijs 3.500 EUR

Jan Hillebrand Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), kreeg diverse onderscheidingen en hangt in diverse musea. Olieverf op linnen, winterse bomenlaan met figuren bij avond 100x68cm.

Meisje met hond
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, meisjesportret met hond 32x36cm. Cond.: G

Corneille, "Apres la pluie"
Startprijs 60 EUR

Corneille (Guillaume) (1922-2010, Cobra), drukwerk op linnen, "Apres la pluie" 60x80cm. Cond.: U

Evert Rabbers, Twentse boerderij
Startprijs 150 EUR

Evert Rabbers (1875 Hengelo - Enschede), olieverf op paneel, landschap met Twentse boerderij 35x26cm. Cond.: U

Diemers
Startprijs 230 EUR

Gesigneerd Diemers 1948, olieverf op paneel, vrouw met kind bij spinnewiel 78x53cm. Cond.: U

Jan te Wierik
Startprijs 6.500 EUR

Jan te Wierik (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), belangrijke Twentse kunstenaar. Bijzonder groot doek, olieverf op linnen, drie fantasiefiguren 120x210cm. Cond.: U

Acryl op linnen

F.A. Mooy
Startprijs 1.300 EUR

Francois Albert Mooij (Haarlem 1884 - 1968 Baarn), olieverf op linnen, markt in parijs 116x68cm. Cond.: U

Pijnaert
Startprijs 230 EUR

G. Pijnaert 1e helft 20e eeuw (Belgische school), olieverf op linnen, boerenhoeve aan het water 50x60cm. Cond.: U

J. Soler
Resultaat: 825 EUR

Juan Soler, Spanje 20e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht met flanerende dames en koets 30x40cm. Cond.: U

Evert Moll, havengezicht Rotterdam
Resultaat: 2.500 EUR

Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam. Schilderij bevindt zich in originele ongereinigde staat 100x80cm. Cond.: U

Paul Cremer
Startprijs 120 EUR

Paul Cremer (1923 Goldbach-Kall), olieverf op paneel, landschap met windmolen 40x50cm.

Jan. v. Vuuren
Resultaat: 800 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941), olieverf op linnen, boslaan 36x40cm. Cond.: U

Landschap
Startprijs 325 EUR

Poll 1934, aquarel op papier, landschap met eenden en ganzen 48x35cm. Cond.: G