Aat Verhoog, lithografie op papier nr. 32/40. Karikaturen te paard 48x70cm. Cond.: U
J.C. Santen Amsterdam 1925, olieverf op paneel, 4 portretten studie 20e eeuw. 25x25cm. Cond.: G
Theodoor Goedvriend (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld)(toegeschreven aan), olieverf op paneel, stilleven 52x39cm. Cond.: G
P. ten Cate (Scherpenzeel 1869 - 1937 Zutphen), olieverf op linnen, bosgezicht 60x90cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1977), olieverf op linnen, Hollandse haven. Prachtige kleurstelling 50x70cm. Cond.: U
J. Hendricks, olieverf op linnen, Dusseldorfer school Duitsland 60x80cm. Cond.: G
A. v.d. Burg, olieverf op paneel, wintergezicht met man in roeiboot 32x42cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, haven met bloemenmarkt 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd, naar Henriette Ronner, olieverf op linnen, poezen 20e eeuw 50x70cm. Cond.: G
Evert Moll (1878 1955 Den Haag), olieverf op linnen, vrouw met melkbus in roeiboot 33x17cm. Cond.: U
Jan Hillebrand Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), kreeg diverse onderscheidingen en hangt in diverse musea. Olieverf op linnen, winterse bomenlaan met figuren bij avond 100x68cm.
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, meisjesportret met hond 32x36cm. Cond.: G
Corneille (Guillaume) (1922-2010, Cobra), drukwerk op linnen, "Apres la pluie" 60x80cm. Cond.: U
Evert Rabbers (1875 Hengelo - Enschede), olieverf op paneel, landschap met Twentse boerderij 35x26cm. Cond.: U
Gesigneerd Diemers 1948, olieverf op paneel, vrouw met kind bij spinnewiel 78x53cm. Cond.: U
Jan te Wierik (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), belangrijke Twentse kunstenaar. Bijzonder groot doek, olieverf op linnen, drie fantasiefiguren 120x210cm. Cond.: U
Acryl op linnen
Francois Albert Mooij (Haarlem 1884 - 1968 Baarn), olieverf op linnen, markt in parijs 116x68cm. Cond.: U
G. Pijnaert 1e helft 20e eeuw (Belgische school), olieverf op linnen, boerenhoeve aan het water 50x60cm. Cond.: U
Juan Soler, Spanje 20e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht met flanerende dames en koets 30x40cm. Cond.: U
Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam. Schilderij bevindt zich in originele ongereinigde staat 100x80cm. Cond.: U
Paul Cremer (1923 Goldbach-Kall), olieverf op paneel, landschap met windmolen 40x50cm.
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941), olieverf op linnen, boslaan 36x40cm. Cond.: U