Francois Albert Mooij (Haarlem 1884 - 1968 Baarn), olieverf op linnen, markt in parijs 116x68cm. Cond.: U
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, boerderij met vrouwtje 50x60cm. Cond.: U
Engelse gravure uit 1877 van "The London Fine Art Association", gravure op papier 63x41cm. Cond.: R
Jan te Wierik (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), belangrijke Twentse kunstenaar. Bijzonder groot doek, olieverf op linnen, drie fantasiefiguren 120x210cm. Cond.: U
Acryl op linnen
Imre Giszinger (Oostenrijk 1895 - 1935), olieverf op paneel, stilleven met porselein 11x12,5cm. Cond.: G
Willem van Schijndel (geb. 1952), Acryl op linnen, "The Unusual Kiss", ooit verkocht voor Fl. 9.000,00. 120x130cm. Cond.: U
Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, panorama Rotterdamse haven met driemaster 24x14cm. Cond.: U
Gesigneerd Diemers 1948, olieverf op paneel, vrouw met kind bij spinnewiel 78x53cm. Cond.: U
Philippe Swyncop (1878 -1949 België), olieverf op linnen, mondaine dame 40x50cm. Cond.: U
J.H. Coster (Almelo 1846 - 1920 Apeldoorn), aquarel op papier, landschap met vrouwtje bij avond 25x17cm. Cond.: U
Evert Rabbers (1875 Hengelo - Enschede), olieverf op paneel, landschap met Twentse boerderij 35x26cm. Cond.: U
Ongesigneerd portret van een jongeman 17e-18e eeuws, olieverf op paneel 38x56cm. Cond.: M
Cor Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, stilleven met bloemen en aardewerk 70x60cm. Cond.: G
Corneille (Guillaume) (1922-2010, Cobra), drukwerk op linnen, "Apres la pluie" 60x80cm. Cond.: U
C.T.Schültz (Düsseldorf 1915), olieverf op linnen, wilde zwijnen in de sneeuw 100x60cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 30-er jaren(W.J. Butner?), olieverf op linnen, Sint Nicolaas kerk en Schreierstoren
50x70cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, meisjesportret met hond 32x36cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, interieur met sexy dame 60x90cm. Cond.: U
M. Wulf ca. 1900 (Duitse school), olieverf op linnen, landschap met berkebomen en figuren 48x73cm. Cond.: U
M. Wulf ca. 1900 (Duitse school), olieverf op linnen, landschap met berkebomen en dorp op de achtergrond 48x73cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht 30x40cm. Cond.: U
Onduidelijke signatuur,Stilleven met aardewerk 30e jaren Art deco olieverf op linnen 45 bij 55 cm. Cond. U
P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U
2 Engelse prenten van W. Sherwin met kledingsdracht van het Engelse koningshuis, prent op papier 51x41cm. Cond.: U