Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

J. Lorje
Resultaat: 25 EUR

Lorje (Enschede), olieverf op linnen, Portugal 57x37cm. Cond.: U

J. Lorje, zonnebloemen
Startprijs 20 EUR

Lorje (Enschede), pastel op papier, zonnebloemen op een vaas 56x39cm. Cond.: U

J. Lorje, winterlandschap
Startprijs 25 EUR

Lorje 2003 (Enschede), olieverf op linnen, winterlandschap 40x50cm. Cond.: U

Aquarel H. Bonnhof
Startprijs 20 EUR

H. Bonnhof 2000, aquarel op papier, Engels dorpsgezicht met figuren 43x31cm. Cond.: G

J. Lorje, winterlandschap
Startprijs 25 EUR

Lorje 2003 (Enschede), olieverf op linnen, winterlandschap 35x45cm. Cond.: U

J. Lorje, eenden
Startprijs 20 EUR

Lorje 1978 (Enschede), olieverf op linnen, eendje boven een plas 50x70cm. Cond.: U

Mediterraan
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd 50-er jaren, olieverf op karton, Indonesië 34x50cm. Cond.: U

J. Lorje, aquarel
Startprijs 15 EUR

Lorje 1991 (Enschede), aquarel op papier, stilleven met groentes 33x50cm. Cond.: U

Carl Eduard Ahrends, landschap met dorp
Startprijs 200 EUR

Monogram C.E.A., toegeschreven aan Carl Eduard Ahrends (Den Haag 1822 - 1898), olieverf op paneel, stadsgezicht 21,3x16,3cm. Cond.: U

Klaas Bernink
Startprijs 90 EUR

Klaas Bernink 1986, litho op papier, genummerd, 59x40cm. Cond.: U

Schilderij, Zeeuws
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Molijn?, olieverf op linnen, "Zeeuw" 24x18cm. Cond.: U

Schilderij, W. v. Vondel
Startprijs 250 EUR

W. Vondel 1997, olieverf op linnen, zelfportret 30x60cm. Cond.: U

H. Duiverman
Resultaat: 162,5 EUR

H.J. Duiverman (1906 Leiden), olieverf op paneel, landschap met boerderij 49x32cm. Cond.: U

J. Klinkert, stilleven
Startprijs 50 EUR

J. Klinkert, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 40x50cm. Cond.: G

Pendant Robert Forgers
Resultaat: 500 EUR

Twee werken Robbert Fortgens 1996 (geb. 1960 Amsterdam), olieverf op linnen, abstracte compositie 33x43cm. Cond.: U

Schilderij stilleven
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 30x40cm. Cond.: G

18e-19e eeuws schilderij
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuws, olieverf op linne, moeder met kinderen 45x34cm. Cond.: M

Schilderij, berglandschap
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd Zwitsers berglandschap met huizen ca. 1900, olieverf op karton 16x12cm. Cond.: U

Aquarel boerderij
Startprijs 30 EUR

H. den Hartog, aquarel op papier, "Boerenhuis", 28x19cm. Cond.: U

Bloemstilleven
Startprijs 25 EUR

C. Paaws, olieverf op linnen 50-er jaren, vaas met bloemen, 30x40cm. Cond.: U

Van 't Wout
Startprijs 35 EUR

Van het Wout (1922 Rotterdam), olieverf op linnen, landschap, 30x40cm. Cond.: U

Ongesigneerd, bosgezicht
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, bosgezicht 40x50cm. Cond.: G

Gisigneerd Snyders
Startprijs 350 EUR

Gisigneerd Snyders, olieverf op linnen, gezicht op binnenhaven 39x58cm. Cond.: G

Tekening Gronau
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 , aquarel op papier, Gronau/Westfalen Rathaus 30x19cm. Cond.: G