Ring zilver 925/000 verguld met schakelmotief. 13.8 gr., 62 cm.
Ring zilver 925/000 verguld, met een echte ametist 10.8 gr., ø57 cm.
Herenring zilver 925/000 verguld, met een wapen afbeelding (leeuw)en mooi bewerkte zijkanten.12.4 gr., ø69 cm.
Ring zilver 925/000,verguld bezet met een zirkonia, 5.8 gr., ø63 cm.
Ring zilver 925/000,verguld,bezet met een blauwtopaas,ø62 cm.,3.7 gr.
Zegelring zilver 925/000 verguld, bezet met een lapis steen,6.8 gr.,ø 66cm.
Zegelring zilver 925/000 verguld bezet met onyx en een diamantje,8.2 gr.,ø66 cm.
Zegelring zilver 925/000 verguld, met een tijgeroog, 5.9 gr., ø 66cm.
Ring zilver 925/000 verguld, met een echte citrien, 9.9 gr., ø55 cm.
Zilveren ring 925/000 bezet met granaat en markasietjes, 8.9 gr. ø63 cm.
Ring zilver verguld bezet met een zwarte diamant 1 ct.(met diamantpas) ø63 cm.
Ronde broche GG 14 kt., bezet met pareltjes en een briljantje 8.8 gr.
Hanger GG 14 kt.10.3 gr., erg mooi bewerkt, met 3 kwastjes,groene steen en 4 grijze pareltjes.(achterkant ook mooi bewerkt)
Mooie broche (kan ook als hanger) GG 14 kt.met grote onyx steen met mozaïek inlegwerk.6x4.5cm.26.2 gr.
Broche zilver 800/000 verguld bezet met donkere Boheemse granaten,L.35 mm.,8.8 gr.
Oorstekers WG 750/000 met briljanten 0.50ct W/SI.,en een Akoya kweekparel Ø9.5 mm.,4.4 gr.
Akoya kweekparel collier (zwart-wit)Ø7 mm., bolsluiting WG 585/000,L.45cm.