Miniatuur zilveren asbakje met een leuk tafereel 835/000 30gr. Cond.: U
Zilveren doosje ca. 1900 (met keur) met uitgewerkte plaquette van parelmoer met voorstelling van 2 duiven en een trouwbel. (waarschijnlijk een huewlijksgeschenk) 8x6x3cm. Cond.: U
Doosje met oud Nederlands geld (Wilhelmina, Juliana), Totale waarde: Fl. 15,05
Engels visbestek in originele cassette begin 20e eeiw. Bestek is silverplated. Heften zijn gemaakt van bakkeliet. Bestek is geheel geëtst en gemerkt EPNS. Cond.: G
Parfumflesje met mooi bewerkte zilveren dop 835/000 Cond.: U
Miniatuur zilveren stierenvechter 800/000 49gr. Cond,: U
6 Zilver overlay onderzetters,USA ca.1930,meesterteken Webster Company,sterlingzilver montuur 925/000,rond glas in opengewerkte overlay techniek. Ø7.5 cm.
4 Zilveren miniaturen. Oude auto, tafeltje, jongetje en ambachtslieden. 33gr.
2 Miniatuur motoren sterlingzilver 925/000, Italië Arezzo,eind 20e eeuw,'Medusa Oro'60 gr. L.5.5-6 cm.
Miniatuur filigrain salonset 4-delig,zilver verguld, waarschijnlijk 20e eeuw,zittingen rode velours.H.4-6.5 cm.,bank L 9.5 cm.,90gr.