Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Wandplaquette Luxemburg
Resultaat: 40 EUR

Antieke tinnen wandplaquette. Grand Duche de Luxembourg. Afmeting: 18 x 18 x 1 cm. In goede staat.

Weegschaal+luciferhouder
Resultaat: 40 EUR

Antieke cloisonne lucifershouder, circa 1900 + gietijzeren weegschaal met E.N.K. Schutzmarke. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.

Antiek sieradenkistje, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antiek notenhouten sieradenkistje. Circa 1900. Afmeting: 16 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Lot reclame/verpakking
Resultaat: 40 EUR

Lot reclame + verpakking. 20e Eeuw. Twee sigaretten doosjes, Faber potloden + verpakking et cetera. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.

2x Antieke blikken schotels
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke gelithografeerde blikken schotels. Eén maal Michiel de Ruyter, 1607 - 1907. Eén maal vrouw bij zuil met ampfora. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.

Antieke huls van scheepskanon
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke huls van scheepskanon, 120 mm. WO II of ouder. Afmeting: H 83 x ø 13 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, 1920
Resultaat: 40 EUR

Duitse eikenhouten tafelklok met plated messing wijzerplaat. Circa 1920. Halfuur-slag op gongspiraal. Functie niet getest. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke klokken
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke klokken. Bestaande uit: Zinken wekker, wijzer mist, circa 1900. Franse eikenhouten tafelklok, enchappement. Circa 1920. Functies niet getest. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat...

Antieke Franse wekker, 1890
Resultaat: 40 EUR

Antieke Franse wekker op compositie metalen figuur. Circa 1890. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Pfeilkreuz tafelklok, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Pfeilkreuz tafelklok. Circa 1900. Halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Mahonie piedestal
Resultaat: 40 EUR

Engelse-stijl mahoniehouten piedestal met intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x Ø 40 cm. In goede staat.

Theewagen op wielen
Resultaat: 40 EUR

50-er Jaren theewagen op wielen. Chroom. Opklapbaar. Afmeting: 80 x 70 x 36 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 236 x 132 cm.
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch kleed. Floraal, rood etc. Licht-schade. Afmeting: 236 x 132 cm. In redelijke staat.

Antiek verguld bronzen beeld, Officier
Resultaat: 40 EUR

Antiek verguld bronzen beeld. Officier op zwart marmeren basement. Waarschijnlijk Alter Fritz. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Beeld, Ridder
Resultaat: 40 EUR

Groot bronskleurig terracotta figuur. Ridder. Tweede helft 20e eeuw. Chip onderrand achter. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Glazen stier
Resultaat: 40 EUR

Kunstenaar glazen stier. Glasfusing met onder andere metaaloxyde. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 25 x 7 cm. In goede staat.

3x Holmegaard schalen
Resultaat: 40 EUR

Drie Deense Holmegaard glazen schalen. Door Lütken. Twee maal blauw, één maal groen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

2x Murano glazen schalen
Resultaat: 40 EUR

Twee Italiaanse Murano glazen schalen. Blauw-rood en paars-geel. Ontwerp Flavio Poli. 50er - 60er Jaren. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

Copier Leerdam schaal
Resultaat: 40 EUR

Copier Leerdam groen gemarmerde glazen schaal. Fabriek Leerdam. Ontwerp Copier. Andries Dirks. 1935 - 1940. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 22,5 cm ø. In goede staat.

Glazen Val Saint Lambert vaas
Resultaat: 40 EUR

Antieke kristallen Val Saint Lambert vaas. Model Rivoli. In de kleur Chinees groen + transparant. Circa 1908. Afmeting: H 31 x Ø 9 cm. In goede staat.

Antiek Delftse Fayence vaas
Resultaat: 40 EUR

Antieke Delftse Fayence vaas met landschap decor. Circa 1900. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 30 cm. In redelijke staat.

Dresden lamp
Resultaat: 40 EUR

Duitse Dresden porseleinen tafellamp met bloemenmeisje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

18x Hollandse mangaan bloempot tegels
Resultaat: 40 EUR

18 Stuks Hollandse 19e eeuwse mangaan bloempot tegels. Randschades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Engels keramiek (5x), 1900
Resultaat: 40 EUR

Lot antiek Engels keramiek (5x). Vijf-delig. Bestaande uit: Twee grote schenkkannen, theekan, melk/suiker set, koekjestrommel. Circa 1900. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.