Antieke tinnen wandplaquette. Grand Duche de Luxembourg. Afmeting: 18 x 18 x 1 cm. In goede staat.
Antieke cloisonne lucifershouder, circa 1900 + gietijzeren weegschaal met E.N.K. Schutzmarke. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten sieradenkistje. Circa 1900. Afmeting: 16 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Lot reclame + verpakking. 20e Eeuw. Twee sigaretten doosjes, Faber potloden + verpakking et cetera. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.
Twee antieke gelithografeerde blikken schotels. Eén maal Michiel de Ruyter, 1607 - 1907. Eén maal vrouw bij zuil met ampfora. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.
Grote antieke huls van scheepskanon, 120 mm. WO II of ouder. Afmeting: H 83 x ø 13 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten tafelklok met plated messing wijzerplaat. Circa 1920. Halfuur-slag op gongspiraal. Functie niet getest. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke klokken. Bestaande uit: Zinken wekker, wijzer mist, circa 1900. Franse eikenhouten tafelklok, enchappement. Circa 1920. Functies niet getest. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat...
Antieke Franse wekker op compositie metalen figuur. Circa 1890. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Pfeilkreuz tafelklok. Circa 1900. Halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Engelse-stijl mahoniehouten piedestal met intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x Ø 40 cm. In goede staat.
50-er Jaren theewagen op wielen. Chroom. Opklapbaar. Afmeting: 80 x 70 x 36 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Floraal, rood etc. Licht-schade. Afmeting: 236 x 132 cm. In redelijke staat.
Antiek verguld bronzen beeld. Officier op zwart marmeren basement. Waarschijnlijk Alter Fritz. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Groot bronskleurig terracotta figuur. Ridder. Tweede helft 20e eeuw. Chip onderrand achter. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Kunstenaar glazen stier. Glasfusing met onder andere metaaloxyde. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Drie Deense Holmegaard glazen schalen. Door Lütken. Twee maal blauw, één maal groen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse Murano glazen schalen. Blauw-rood en paars-geel. Ontwerp Flavio Poli. 50er - 60er Jaren. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Copier Leerdam groen gemarmerde glazen schaal. Fabriek Leerdam. Ontwerp Copier. Andries Dirks. 1935 - 1940. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 22,5 cm ø. In goede staat.
Antieke kristallen Val Saint Lambert vaas. Model Rivoli. In de kleur Chinees groen + transparant. Circa 1908. Afmeting: H 31 x Ø 9 cm. In goede staat.
Antieke Delftse Fayence vaas met landschap decor. Circa 1900. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 30 cm. In redelijke staat.
Duitse Dresden porseleinen tafellamp met bloemenmeisje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
18 Stuks Hollandse 19e eeuwse mangaan bloempot tegels. Randschades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek Engels keramiek (5x). Vijf-delig. Bestaande uit: Twee grote schenkkannen, theekan, melk/suiker set, koekjestrommel. Circa 1900. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.