Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
234 Resultaten
Kavel: 1002

M.A. Koekkoek, Duits landschap met figuren en panorama

Resultaat: 3.500 EUR

M.A. Koekoek. 1807 - 1870. Hollandse School. Duits landschap met figuren en panorama. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 64 cm. In goede staat.


Kavel: 1070

J. Lawrence, Schotse man met kilt

Resultaat: 2.500 EUR

J. Lawrence Fecit 1829. Engelse School. Schotse man met kilt. Olieverf op linnen. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In matige staat.


Kavel: 1023

Jacob Gillig, Stilleven met vissen

Resultaat: 2.000 EUR

Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.


Kavel: 1060

Gerhard Morgenstjerne Munthe, Bomschuiten met visser op strand

Resultaat: 1.600 EUR

Gerhard Morgenstjerne Munthe. 1914. 1875 - 1927. Bomschuiten met visser op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 1073

Henri Jacques Bource, Visservrouwen

Resultaat: 1.600 EUR

Henrie Jacques Baurce 1826-1899 vissersvrouwen op strand die de vangst sorteren olieverf op linnen 50x70 cm in goede staat.


Kavel: 1017

M. Verveer Fecit, Vissersvolk met boten op strand

Resultaat: 1.542 EUR

Mauritz Verveer Fecit '54. 1817 - 1903. Vissersvolk met boten op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.


Kavel: 1001

J.H.B. Koekoek, Bomschuit op strand

Resultaat: 1.500 EUR

Jan H.B. Koekkoek 1840-1912 Bomschuiten met vissers op het strand olieverf op linnen 47x37 cm in goede staat.


Kavel: 1011

A. Verhoesen, 2x Stal interieur

Resultaat: 1.400 EUR

Albertus Verhoesen. Pendant. 1806 - 1881. Twee maal stal interieur met kippen, aardewerk kruiken et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10,3 x B 12,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1000

Simon Maris, Negroïde dame met sieraden

Resultaat: 1.300 EUR

Simon Maris. 1873 - 1935. Negroïde dame met sieraden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 15,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1071

Jan Holtrop, Graan oogsten.

Resultaat: 1.200 EUR

Jan holtrop. 1917 - 1995.Boeren bij paard en wagen graan aan het oogsten. Olieverf op linnen. Afmeting: 51x 81 cm. In goede staat.


Kavel: 1074

J.H. Maris, Rivergezicht met rietsnijder in boot

Resultaat: 1.100 EUR

Jacob H. Maris. 1837 - 1899. Haagse School. Riviergezicht met rietsnijder in boot. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 35 cm. In goede staat.


Kavel: 1050

Onduid.gesign., Windhond op Perzisch kleed

Resultaat: 1.000 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1920. Windhond op Perzisch kleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1320

J. Toorop, Vissersvrouwen op de kade

Resultaat: 950 EUR

Jan Toorop. 1904. 1858 - 1928. Vissersvrouwen op de kade. Potlood op papier. Afmeting: H 15,5 x B 15 cm. In goede staat.


Kavel: 1048

Carl Eugene Mulertt,

Resultaat: 915 EUR

Carl Eugen Mulertt. 1869 - 1963. Vissersboot met vissers op Katwijkse strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.


Kavel: 1009

Klaas Bernink, Schipholt bos Glanerbrug

Resultaat: 900 EUR

Klaas Bernink. 1974. 1913 - 1996. Schipholt bos Glanerbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1025

H.C.A. Paradies, Wasdag achter de Teerstoof

Resultaat: 900 EUR

Herman C.A. Paradies 1883-1966 getiteld: wasdag achter de teerstoof. Aquarel op papier 70x50 cm in goede staat.


Kavel: 1032

V. Bauffe, Koeien in polder

Resultaat: 900 EUR

Victor Bauffe 1849-1921 Hollands Haagse schoollandschap met koeien langs de waterkant, olieverf op linnen 45x60 cm in goede staat.


Kavel: 1228

William Etty, Portret

Resultaat: 900 EUR

W. Etty Engelse school meisje met bloem en hoed 19e eeuws. Olieverf op linnen bedoeking en craqulee en lichte beschadeging.88x72 cm.


Kavel: 1057

A. Karssen, Binnenhalen van een bomschuit

Resultaat: 880 EUR

A. Karssen. 1945 - 2019. Binnenhalen van een bomschuit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1080

Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan

Resultaat: 850 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw ? Landschap met vos, kat en haan. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 103 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1020

Benno Constant, Abstract

Resultaat: 800 EUR

Benno Constant. Drie-luik. 1995. Abstract-figuratieve voorstelling. Aanschafwaarde: Hfl. 10.000,= Acryl op canvas. Afmeting: H 142 x B 76 cm. In goede staat.


Kavel: 1033

Evert Moll, Rivier gezicht

Resultaat: 800 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Riviergezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1045

H. Schouten, Ezels

Resultaat: 750 EUR

Henry Schouten 1857-1927 Belgische school. Prachtig werk met 4 ezels in de duinen, olieverf op linnen 60x81cm in goede staat.


Kavel: 1046

Ongesigneerd, Vrouw en putti in landschap

Resultaat: 750 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Barok schilderij met vrouw en putti in landschap. Enkele inschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In redelijk/goede staat.