44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

11 Resultaten
Kavel: 2710

Antieke Indonesische kris

Resultaat: 2.750 EUR

Kavel: 2703

Antieke IJzerhouwer marine degen

Resultaat: 300 EUR

Mooie antieke IJzerhouwer vergulde bronzen marine degen met leeuwenkoppen. Lichte oxydatie schede. Verder in zeer goede staat. Afmeting: L 114 cm. In goede staat.

Kavel: 2702

Antiek pistool, 1800

Resultaat: 275 EUR

Kavel: 2706

Vuursteen pistool

Resultaat: 200 EUR

Groot, vroeg 19e eeuws vuursteen pistool. Gegraveerd, leeuw met zwaard. Mooie patina. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.

Kavel: 2707

2x Kouseband pistolen

Resultaat: 180 EUR

Twee antieke kouseband damespistolen. 19e Eeuw. Eén maal DRGM JGA. Eén maal ongemerkt. Afmeting: L 11 - 12 cm. In goede staat.

Kavel: 2717

Antieke Hollandse statie degen

Resultaat: 160 EUR

Antieke Hollandse vergulde statie degen. Heft is belijmd met parelmoer. Decor met helm, pijlhouder en leeuwenkop. 19e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.

Kavel: 2716

Antieke marine degen

Resultaat: 130 EUR

Antieke marine degen met leeuwenkoppen. Brons vernikkeld. Oxidatie lemmet. Afmeting: L 101 cm. In redelijke staat.

Kavel: 2712

Antieke Indonesische kris

Resultaat: 110 EUR

Kavel: 2709

Antieke patronengordel

Resultaat: 100 EUR

Antieke 19e eeuwse lederen patronengordel met houten houders. Afmeting: 10 x 35 x 8 cm. In goede staat.

Kavel: 2713

Oud jacht + knipmes + drinkbeker van hoorn

Resultaat: 60 EUR

Kavel: 2715

Antieke huls van scheepskanon

Resultaat: 40 EUR