18e Eeuwse Franse Louis Seize hoekkast met origineel marmeren blad. Belijmd met diverse houtsoorten, marquetterie. Afmeting: 90 x 65 x 43 cm. In goede staat.
Gave Hollandse mahoniehouten vier-laden Louis Seize/Empire commode met origineel messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 91 x 100 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Rococo kabinet met mooi bronzen beslag en vijf lades. Circa 1780. Kleine beschadiging. Afmeting: 245 x 165 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Acht stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschappen/peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Chips randen. Afmeting: 6 x ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met draken in wolken decor. Met gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 44,5 cm. In goede staat.
Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen schotels met figuren/vleermuis/goud/verte decor. Gecontourneerd. Afmeting: ø 16,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kom met zwart glazuur en floraal decor. 6,2x14.7Ø
Uit hoorn gesneden Chinese vaas. Kraanvogel op rots met boom. Afmeting: 14 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met Lange Lijs en vogels op tak decor. Eén vaas haarlijn. Eén deksel niet origineel. Afmeting: H 27 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese Blanc de Chine cup op hoge voet. Met reliëf draken decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 11 x Ø 14,5 cm. In redelijke staat.
Vier Chinese aquarellen op papier. Circa 1900. Figuren voorstellingen met goden et cetera. Afmeting: H 122 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.
Toegeschreven aan Harry Maas. Monogram rechtsboven. 1906 - 1982. Meisje met hoofddoek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Grote antieke bisquit porseleinen dekselbokaal met bronzen monturen en ramskoppen. Frankrijk. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten Charles Dix thermometer-pendule met florale intarsia en plated wijzerplaat. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In zeer goede st...
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur/vitrine-opzetkast met gebogen front. Met origineel snijwerk + tollen. Circa 1870. Afmeting: 225 x 113 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten pathefoon. Circa 1920. Afmeting: 110 x 46 x 50 cm. In goede staat.
Zes antieke gebrandschilderde vensters. 18e - 19e Eeuw. Deels fragmenten + restauraties. Eén gebroken. Afmeting: 16 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek 21-pas tegeltableau met religieuze Barok voorstelling. Afmeting: H 46 x B 102 cm. In goede staat.
Grote Kang Xi porseleinen kom met bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 10,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Perzik-vormige Chinees porseleinen schaal met geel glazuur, floraal/vlinder/goud decor. Binnenin voorzien van groen glazuur met bodemmerk. Afmeting: 9 x 24,3 x 23,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kop en schotels met floraal/vogel decor. Drie kopjes haarlijnen, schotels goed. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren en floraal decor. Afmeting: 19 x Ø 9 cm. In goede staat.
Mooie blauwe Chinees porseleinen waterbak in lotusbloem-vormgeving. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,8 x Ø 17 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Meiping vaas, 2x Kantonese schotels, Kantonees kopje + vaasje, 2x borden met groen glazuur en bodemmerk, Kantonese vaas. Afmeting: 6 - 21 cm. In ...