Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse ladenkast
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse notenhout belijmde ladenkast met bronzen beslag en intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 80 x 46 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse spiegel
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse vergulde Rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 87 x B 43 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 215 x 320 cm.
Resultaat: 70 EUR

Groot Perzisch kleed. Floraal, rood-zwart-creme. Koerdistan. Afmeting: 215 x 320 cm. In goede staat.

2x Swarovski: 183225 en 248003
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Swarovski in goede staat en met originele dozen: 1x Jachtluipaard (183225) uitgevoerd in helder kristal met staart die langs het lijf omhoog loopt. 10,2cm. en 1x Amerikaanse zeearend (14800...

Glazen ovale vaas
Resultaat: 70 EUR

Grote moderne glazen ovale vaas. Glasfusing. Floraal. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 30 x 15 cm. In goede staat.

19e eeuwse kom, zwart
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse zwarte kom van bisquit porselein. Met diverse Empire voorstellingen. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x ø 18 cm. In goede staat.

12x Japanse Imari schotels
Resultaat: 70 EUR

12x Japanse 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde schotels met floraal/goud decor. Cakebordjes. Afmeting: ø 14 cm. In goede staat.

3x Imari schotels
Resultaat: 70 EUR

Drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels. Eén maal floraal/goud decor, gerestaureerd. Eén maal diepe schotel met bonsaiboom, gelijmd. Eén maal gecontourneerde schotel, goed. Afmeting: Ø 30 - Ø...

Chinees sieradenkastje
Resultaat: 70 EUR

Chinees houten sieradenkistje met messing beslag en mineraal stenen medaillons. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 18 x 13 cm. In goede staat.

2x Imari vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse blauwe Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Ring met groene stenen
Resultaat: 70 EUR

Slagring, 333/000, met groene stenen. Slagring met 2 zetkasten met een groen gefacetteerde steen, ø 5mm. breedte aan de kop 9 mm. ø 55. ca 2,3 gram. In goede staat

Theebus met zilver
Resultaat: 70 EUR

Antieke ovaal geslepen kristallen theebus met diamantslijpsel en een 835/000 zilveren opgehoogd deksel met parelrand. Mr. L .H. Held-Amsterdam. Anno A 1885. Minimale chips. Afmeting: 10 x 8 x 8 cm. In...

Bijbel met zilverwerk
Resultaat: 70 EUR

Bijbel met zilveren sloten, 833/000. Bijbel met leder kaft voorzien van een dubbele slot opengewerkt met figuren. MT.: onduidelijk, jl.: R:1826. 9x15x5cm. In redelijk goede staat

Zilveren doos
Resultaat: 70 EUR

Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model met scharnierend deksel. Geheel voorzien van een ribdecor. MT.: A.G. Kooiman, Schoonhoven, jl.: Q:1825. 11,5x6,5x2cm. ca 151 gram. In goede staat

Zilveren strooilepel
Resultaat: 70 EUR

Fraaie antieke Empire 835/000 strooilepel met ajour gezaagde bak met sterren en strepen en een spitse steel. Mr. J. van Wijk-Amsterdam. Anno N 1822. Afmeting: 17 cm. Gewicht: circa 26 gram. In goede s...

2 Zilveren serveerlepels
Resultaat: 70 EUR

Twee zilveren serveerlepels, 833/000, met een peervormige bak en een steel met waaierpatroon. MT. J.M. van Kempen, Voorschoten. 20 cm. ca 108 gram. In zeer goede staat

Zilveren boerenjongenslepel
Resultaat: 70 EUR

835/000 Zilveren boerenjongenslepel met ronde bak, schenktuit en getorste steel met parelheft. Mr. J. Boon-Schoonhoven. Anno P 1899. Afmeting: L 27 cm. Gewicht: circa 56 cm. In goede staat.

Goldplated hanger met amethist
Resultaat: 70 EUR

Fraaie goldplated hanger met grote amethist, ø 18 mm. In zeer goede staat

Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie
Resultaat: 70 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 100 cm. In goede staat.

A. Peters, Oostenrijks berglandschap
Resultaat: 70 EUR

A. Peters. 1878. Oostenrijks berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 66 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Vroeg schilderij. Hollands havengezicht. Deels bijgeschilderd. Papier op linnen. Afmeting: H 38 x B 32 cm. In redelijke staat.

2x Jachtdolken
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Duitse jachtdolken. Midden 20e Eeuw. Pyrco Germany/Emile Voos Solingen. Afmeting: 24 - 28 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs Engels kompas
Resultaat: 70 EUR

Voor-oorlogs Engels messing kompas in mahoniehouten kist. Newman Field Ltd. Birmingham. Afmeting: 15 x 20 x 20 cm. In goede staat.

Empire-stijl tafellamp
Resultaat: 70 EUR

Drie-lichts messing Empire-stijl tafellamp met in hoogte verstelbare lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 30 cm. In goede staat.