18e Eeuwse notenhout belijmde ladenkast met bronzen beslag en intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 80 x 46 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse vergulde Rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 87 x B 43 cm. In goede staat.
Groot Perzisch kleed. Floraal, rood-zwart-creme. Koerdistan. Afmeting: 215 x 320 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski in goede staat en met originele dozen: 1x Jachtluipaard (183225) uitgevoerd in helder kristal met staart die langs het lijf omhoog loopt. 10,2cm. en 1x Amerikaanse zeearend (14800...
Grote moderne glazen ovale vaas. Glasfusing. Floraal. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 30 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zwarte kom van bisquit porselein. Met diverse Empire voorstellingen. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x ø 18 cm. In goede staat.
12x Japanse 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde schotels met floraal/goud decor. Cakebordjes. Afmeting: ø 14 cm. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels. Eén maal floraal/goud decor, gerestaureerd. Eén maal diepe schotel met bonsaiboom, gelijmd. Eén maal gecontourneerde schotel, goed. Afmeting: Ø 30 - Ø...
Chinees houten sieradenkistje met messing beslag en mineraal stenen medaillons. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse blauwe Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Slagring, 333/000, met groene stenen. Slagring met 2 zetkasten met een groen gefacetteerde steen, ø 5mm. breedte aan de kop 9 mm. ø 55. ca 2,3 gram. In goede staat
Antieke ovaal geslepen kristallen theebus met diamantslijpsel en een 835/000 zilveren opgehoogd deksel met parelrand. Mr. L .H. Held-Amsterdam. Anno A 1885. Minimale chips. Afmeting: 10 x 8 x 8 cm. In...
Bijbel met zilveren sloten, 833/000. Bijbel met leder kaft voorzien van een dubbele slot opengewerkt met figuren. MT.: onduidelijk, jl.: R:1826. 9x15x5cm. In redelijk goede staat
Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model met scharnierend deksel. Geheel voorzien van een ribdecor. MT.: A.G. Kooiman, Schoonhoven, jl.: Q:1825. 11,5x6,5x2cm. ca 151 gram. In goede staat
Fraaie antieke Empire 835/000 strooilepel met ajour gezaagde bak met sterren en strepen en een spitse steel. Mr. J. van Wijk-Amsterdam. Anno N 1822. Afmeting: 17 cm. Gewicht: circa 26 gram. In goede s...
Twee zilveren serveerlepels, 833/000, met een peervormige bak en een steel met waaierpatroon. MT. J.M. van Kempen, Voorschoten. 20 cm. ca 108 gram. In zeer goede staat
835/000 Zilveren boerenjongenslepel met ronde bak, schenktuit en getorste steel met parelheft. Mr. J. Boon-Schoonhoven. Anno P 1899. Afmeting: L 27 cm. Gewicht: circa 56 cm. In goede staat.
Fraaie goldplated hanger met grote amethist, ø 18 mm. In zeer goede staat
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 100 cm. In goede staat.
A. Peters. 1878. Oostenrijks berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 66 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Vroeg schilderij. Hollands havengezicht. Deels bijgeschilderd. Papier op linnen. Afmeting: H 38 x B 32 cm. In redelijke staat.
Twee oude Duitse jachtdolken. Midden 20e Eeuw. Pyrco Germany/Emile Voos Solingen. Afmeting: 24 - 28 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs Engels messing kompas in mahoniehouten kist. Newman Field Ltd. Birmingham. Afmeting: 15 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Drie-lichts messing Empire-stijl tafellamp met in hoogte verstelbare lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 30 cm. In goede staat.