Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

8x Chinese kop+schotels
Resultaat: 500 EUR

Acht Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met kippen/peterselie decor. Vijf schotels goed. Drie haarlijn of chip. Zes kopjes goed. Twee beschadigd. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In redelijk/g...

Chinees porseleinen boeddha
Resultaat: 500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen lachende boeddha met bodemmerken en Familie Rose decor. Afmeting: 29 x 27 x 15 cm. In goede staat.

Chinese porseleinen kom
Resultaat: 500 EUR

Chinese porseleinen Familie Rose kom. Met Chinese spelende kinderen decor. 20e Eeuw. Bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: 7,5 x ø 14,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 500 EUR

Chinese celadon vaas met witte craquele glazuur en bodemmerk. 20cm hoog in goede staat.

Celadon vaas
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met craquelé celadon glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 12 cm. In goede staat.

Chinees Familie Verte bord ø 29 cm.
Resultaat: 500 EUR

Groot Chinees porseleinen Familie Verte bord met Kang Xi bodemmerk. Figuren decor bij Chinees gebouw. Afmeting: ø 29 cm. In goede staat.

Zeer grote Imari sierschotel ø 61 cm.
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met floraal/goud decor. Gecontourneerde omranding. Eén haarlijn. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.

Celadon schaal
Resultaat: 500 EUR

Chinese celadon pot op drie pootjes, met bruin/grijs glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 13 cm. In goede staat.

2x Kantonese vazen
Resultaat: 500 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met polychrome vechtende figuren decor. Bodemmerk. Eén beschadigd, ander goed. In redelijk/goede staat.

Zilveren koektrommel op tablet
Resultaat: 480 EUR

Fraaie zilveren koektrommel op onderschotel, 833/000. Rechthoekige koektrommel met ronde hoeken en scharnierend deksel geplaatst op een bijbehorende onderschotel. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist j...

Mahonie trommelkastje, 1820
Resultaat: 480 EUR

Mahoniehouten Empire trommelkastje met marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 72 x ø 40 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Hollandse Barok secretaire
Resultaat: 475 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombardeerd Barok secretaire. Louis Seize. Circa 1780. Origineel beslag, klauwpoten. Prachtig binnenleven met intarsia in kelder. Afmeting: 117x 110 x 61 cm. In goed...

Zilveren theekan met comfoor
Resultaat: 450 EUR

Zilveren theekan op comfoor, 833/000. Zilveren theekan bol model, op ronde voet met ringen, voorzien van scharnierend deksel met bloem als knop. Geplaatst op een zilveren comfoor, bol gecontourneerd m...

Zilveren koffie-servies, 4 delig
Resultaat: 450 EUR

Zilveren koffieservies, 835/000, 4 delig, met een koffiekan versierd met parelrand, MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, en een melkkan en suikerbak met hengsel, Importeursteken D.Aubert, Den Haag, ...

Friese zilveren kan met comfoor
Resultaat: 450 EUR

Prachtige zilveren kan op comfoor, 833/000. Kan rijkelijk versierd met acanthusbladeren, knerrenrand, voluten drapperieën en floraal decor. geplaatst op een ronde voet. Voorzien van een hengsel gemaak...

Gouden ring met diamant en saffier
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een ovale rozet in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, ca 0,60ct en een rand met 12 markiesgeslepen diamanten, totaal ca 0,96 ct. ø k...

Antieke gouden ring
Resultaat: 450 EUR

Bijzondere antieke geelgouden ring, 750/000, met 9 edelstenen, zogenoemde Navaratha ring. Ring met een rozet met rond gefacetteerde robijnen en een rand met peervormig geslepen edelstenen, o.a. smarag...

Gouden oorstekers met diamant
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Gouden solitair oorstekers met een spiegelchaton bezet met ovaal gefacetteerde diamanten, 5,5x4,5mm, met insluitsels, ø oorknop 9 mm, voorzien van schroefp...

Gouden ring strikvorm met diamant
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een opgewerkte witgouden kop in een soort strik vorm met een vierkante zetkast voorzien van diamant met een oud slijpsel. Aan weerskanten hiervan een kr...

4 Zilveren kuitgespen
Resultaat: 450 EUR

Twee paar zilveren kuitgespen, 833/000, één ovaal paar met knerrenrand. 23x26mm, en een paar markiesvormige gespen met blazen, 42x29mm. MT.: J.Tópfer, Kampen. 1857-1878. Totaal ca 32 gram. In goede st...

Gouden rijring met oud diamant
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met zilveren zetkasten, verlopend in grootte, met 6 diamanten met een oud slijpsel. breedte 5 mm. ø 53 ca 1,9 gram. In goede staat

J. Mankes, Kraai met insekt
Resultaat: 450 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: H 15 x B 13 cm. In goede staat.

Lichtenstein, Twee dames
Resultaat: 450 EUR

Roy Lichtenstein 1975x723-1977 met watermerk certificate plate signed offset print. Twee naakte vrouwen op bed,. Lithografie op papier 75x50 cm in goede staat.

J. Zwaan, Gezicht op Zwartsluis
Resultaat: 450 EUR

Jan Zwaan. 1953 - . Gezicht op Zwartsluis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.