Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek Duits draaiorgel/speeldoos, 1900
Resultaat: 450 EUR

Antiek Duits draaiorgel/speeldoos. Circa 1900. Beukenhouten kast met originele bierverf beschilderd. Mechaniek met blaasbalg. Met diverse papieren speelplaten. Afmeting: 25 x 41 x 40 cm. In goede staa...

Staande lamp met moor
Resultaat: 450 EUR

Grote Venetiaanse lamp met moor. Tien-lichts. Drie-delig, inclusief console. Hout met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.

Franse boulle tafelklok
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuwse Franse boulle tafelklok met schildpad belijming en bronzen versieringen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Hollands secretaire
Resultaat: 450 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl secretaire met orgelgebogen front en openslaande knieën en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 105 x 47 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse pastoorskast
Resultaat: 450 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse palissanderhouten pastoorskast. Rankenkast met kussens. Uitneembaar, met lade en schappen. Afmeting: 187 x 165 x 57 cm. In redelijk/goede staat.

8-Kantige vitrine met geslepen glas
Resultaat: 450 EUR

Achtkantige teakhouten twee-deurs vitrine kast met facet geslepen glas en schaakstukken gesneden figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 189 x 190 x 150 cm. In goede staat.

2x Kapitale Mettlach vazen, 1900
Resultaat: 450 EUR

Twee kapitale Duitse Jugendstil Mettlach V.B. handbeschilderde steengoed vazen. Nr. 2414. Circa 1900. Afmeting: 44 x ø 17 cm. In goede staat.

3x Plateel figuren
Resultaat: 450 EUR

Drie creme-kleurige Hollandse keramieken plateel figuren. Circa 1930. Bestaande uit: Dansende dame, Koninklijke plateelbakkerij Gouda. Kangoeroe, Koninklijke Goedewaagen Gouda. Reekits, nr. 2660. Afme...

6x Chinese borden, Queng Lung
Resultaat: 450 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschap decor. Eén chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

6x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 450 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung octagonale borden met pagodes in landschap decor. Eén haarlijn, één chip. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen blauw-witte octagonale vaas met steur/floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Chinese borden
Resultaat: 450 EUR

Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met haven/schepen/figuren en goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 22,6 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord
Resultaat: 450 EUR

Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha's in Chinees interieur/landschap/goud decor. Afmeting: ø 22,2 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met draken decor in de wolken. Afmeting: 29 x ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels/rots/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x ø 20,3 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met rondom figuren decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen cup
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen cup met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 8,6 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 450 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen boeddha met Familie Rose decor en bodemmerk. Afmeting: 23 x 18 x 11,5 cm. In goede staat.

8x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 450 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Koekoek in huisje decor. Eén haarscheur, enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden collier en hanger met rookkwarts
Resultaat: 425 EUR

Roségouden collier met hanger, 585/000, met rookkwarts. Fijn ankercollier met daaraan een hanger met een kussenvormig geslepen rookkwarts, 11x11mm. Grootte 18x11mm. lengte 50 cm. totaal ca 6,0 gram. Z...

Gouden horloge
Resultaat: 425 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, dames met ronde kast, ø 17 mm, merk Bifora, voorzien van een verlopende gevlochten band met klapsluiting voorzien van veiligheid. Mechanisch, 17 cm. Totaal ca 23 gram. In ...

Diamant, 0,47 ct
Resultaat: 425 EUR

Briljant geslepen diamant, 0,47 ct VVSI/G.

Gouden heren Omega horloge
Resultaat: 425 EUR

Geelgouden heren horloge, 750/000, met leren band. Horloge met vierkante kast, creme kleurige wijzerplaaat met datumaanduiding. Merk Omega. Mechanisch Voorzien van gravure aan de achterzijde van het h...

J. van Delden, Haven Rotterdam
Resultaat: 425 EUR

Jan van Delden ca 1930 Rotterdams havengezicht met vrachtschepen, olieverf op linnen 50x70 cm in goede staat.