Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
J. Toorop, Vissersvrouwen op de kade 1320
J. Toorop, Vissersvrouwen op de kade

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands kerkinterieur 1077
Ongesigneerd, Hollands kerkinterieur

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Jan Holtrop, Graan oogsten. 1071
Jan Holtrop, Graan oogsten.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie 1103
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
E. Houbolt, Religieuze voorstelling 1076
E. Houbolt, Religieuze voorstelling

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
17e-18e Eeuwse gravure van musketier 1330
17e-18e Eeuwse gravure van musketier

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
H. van Meegeren, Religieuze figuren voorstelling 1403
H. van Meegeren, Religieuze figuren voorstelling

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
C. Apostool, Landschap met huis en figuren 1185
C. Apostool, Landschap met huis en figuren

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Otto Eerelman, Windhond 1162
Otto Eerelman, Windhond

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Monogram C.V. , Wilde bloemen 1328
Monogram C.V. , Wilde bloemen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Herenportret 1286
Onduid. gesig., Herenportret

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Otto Eerelman, Studie tekeningen 1197
Otto Eerelman, Studie tekeningen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
S. Robertson, Portret 1183
S. Robertson, Portret

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, Schipholt bos Glanerbrug 1009
Klaas Bernink, Schipholt bos Glanerbrug

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Strandgezicht met vissersvolk 1371
Ongesigneerd, Strandgezicht met vissersvolk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
H. van Langen, Boerenvrouw bij schouw 1315
H. van Langen, Boerenvrouw bij schouw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
A.J. Gerritsen, Schaapskooi met herder en schapen 1281
A.J. Gerritsen, Schaapskooi met herder en schapen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek 1013
Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis 1423
G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Henk Bijlaert, Boeren dorpsgezicht 1414
Henk Bijlaert, Boeren dorpsgezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Joodse man drinkt thee 1386
Ongesigneerd, Joodse man drinkt thee

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Stilleven 1367
Onduid.gesign., Stilleven

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Portret jachthond 1365
Onduid. gesig., Portret jachthond

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
J. Lammers, Stilleven met gemberpot 1352
J. Lammers, Stilleven met gemberpot

Resultaat:

100 EUR