Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
73 Resultaten
Kavel: 3503

Strijdwagen-pendule + kandelaren, 1920

Resultaat: 3.500 EUR

Grote marmeren strijdwagen-pendule met twee kandelaren. Circa 1920. Bronzen opbouw + kandelaren. Achtdaags Frans enchappement uurwerk, met halfuur-slag op bel. Stukje messing basement kandelaar mist. ...


Kavel: 3502

Antieke Flöten Uhr, 1850

Resultaat: 3.000 EUR

Grote antieke vijf-delige Duitse laat Biedermeier Flöten Uhr. Vruchtenhout. Circa 1850. Met zeer groot uurwerk met muziekrol en 77 Flöten. Eén dwarsflöte mist. Speelrol met 9 melodieën. Origineel besc...


Kavel: 3568

Zeldzame Franse klok, 1900

Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzame antieke Franse tafelklok met circusorkest op tribune. Circa 1900. Originele polychromie. Compositie metaal. Enchappement uurwerk in trommel. Achtdaags, halfuur-slag. Afmeting: 34 x 32 x 10 cm...


Kavel: 3501

Kapitale Franse pendule, 1820

Resultaat: 2.750 EUR

Kapitale Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule met Romein en kort zwaard, lansen en harnas. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 51 x 40 x 14 cm. In goede sta...


Kavel: 3631

Zeldzame Amerikaanse tafelklok

Resultaat: 1.800 EUR

Zeldzame grote mahoniehouten Amerikaanse tafelklok. Met patent accelerating lever spring eight day brass clocks. Biege & Fuller. Afmeting: 66 cm. In goede staat.


Kavel: 3509

Engelse Bracket tafelklok

Resultaat: 1.700 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten bracket tafelklok met spillegang en verguld brons. Snekuurwerk. Gesigneerd Bryant & Son London. Met dagaanduiding, silent/strike functie, halfuur-slag op bel. Gegraveerd uurwe...


Kavel: 3508

Klok onder stolp

Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame gesigneerde Franse pendule. Berthet a Brest. 19e Eeuw. Met stiftengang, centrale secondenwijzer, maand en datum aanduiding. Boulle inleg basement + glazen stolp. Wijzerplaat beschadigd, verde...


Kavel: 3507

18e Eeuwse Weense tafelklok

Resultaat: 750 EUR

18e Eeuwse Weense tafelklok met spillegang en kwartierslag op twee bellen. Gesigneerd Johan Michael Heimbach in Güns. Originele emaille wijzerplaten, lichte haarlijn vorming, schijn schlagen/nicht sch...


Kavel: 3589

Zeldzaam Empire klokkenstel, 1820

Resultaat: 750 EUR

Zeldzaam vuurverguld bronzen klokkenstel met originele kratervazen. Pendule met Amor en vredesduiven. Circa 1820. Pijlschacht mist, slinger mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...


Kavel: 3522

Jaeger Lecoultre Atmos pendule

Resultaat: 700 EUR

Jaeger Lecoultre Atmos pendule, Nr. 647828.Verguld, gebruikssporen. Blijft na vier uur stilstaan. Afmeting: 23 x 18 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 3645

19e Eeuwse schilderij-klok

Resultaat: 600 EUR

Grote 19e eeuwse schilderij-klok met uurwerk + automaat + slagwerk op drie gongspiralen. Wijzers missen. Losse onderdelen bij. Schilderij in goede staat. Afmeting: 108 x 128 cm. In redelijk/goede staa...


Kavel: 3559

Franse tafelklok

Resultaat: 500 EUR

Zeldzame Franse messing tafelklok. Systeem Farcot. Met ronddraaiende slinger en tijdsaanduiding. Afmeting: 18 cm. In goede staat.


Kavel: 3652

Engelse staande klok

Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met bewegende vadertje tijd (automaat). Achtdaags-uurwerk met datum en seconden aanduiding. Gesigneerd Costen Kirkham. Afmeting: H 217 cm. In goede staat.


Kavel: 3584

Franse pendule, 1860

Resultaat: 400 EUR

Antieke Franse pendule. Compositie metaal. 19e Eeuw. Korenwagen. Opnieuw gekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Geplaatst op houten vergulde console. Afmeting: 46 x 40 x 16 cm. In goe...


Kavel: 3596

Engelse staande klok

Resultaat: 400 EUR

Antieke Engelse eikenhouten staande klok met mahonie inleg. Circa 1800. Achtdaags, halfuurslag, maanstand, datum en secondenaanduiding. Gesigneerd. Joseph Smith Bristol. Afmeting: H 219 cm.


Kavel: 3621

Grote koekoeksklok

Resultaat: 400 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten Schwarzwalder koekoeksklok met druivenranken, vos en vogel. Circa 1870. Afmeting: 64 x 43 x 30 cm. Zwaar messing snek-uurwerk. In goede staat.


Kavel: 3641

3-Delig Frans klokkenstel, 1880

Resultaat: 360 EUR

Drie-delig antiek Frans klokkenstel met trommelaar pendule. Circa 1880. Compositie metaal, bronskleurig, met grijs-marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 - 39 ...


Kavel: 3651

Franse pendule, 1840

Resultaat: 325 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen pendule met ridder te paard. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 40 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 3657

3-Delig Frans klokkenstel, 1900

Resultaat: 325 EUR

Antiek drie delig Frans klokkenstel met coupes. Circa 1900. Compositie metaal met marmeren basement. Vrouw met bloem en engel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Paar pootjes weg. Afmeting:...


Kavel: 3570

Reiswekker in foedraal

Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse Tiffany & Co. messing reiswekker met halfuur-slag en wekker op gongspiraal. Afmeting: 12 x 7 x 7,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3597

Engelse staande klok

Resultaat: 300 EUR

Antieke Engelse eikenhouten staande klok met maanstand en secondenaanduiding. Achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.


Kavel: 3643

Franse Charles Dix pendule, 1830

Resultaat: 275 EUR

Franse Charles Dix pendule. Circa 1830. Marmer met bronzen Napoleon Bonaparte. Origineel achtdaags-uurwerk zonder slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Kavel: 3653

3-Delig pendule stel, 1870

Resultaat: 275 EUR

Drie-delig zwaar 19e eeuws Frans okerkleurig klokkenstel. Circa 1870. Second Empire. Met compositie metaal en brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 - 51 cm. In goede staat.


Kavel: 3582

Lenzkirch wandklok, 1890

Resultaat: 260 EUR

19e Eeuwse messing historisme Lenzkirch wandklok met stil uurwerk. Circa 1890. Afmeting: 10 x Ø 40 cm. In goede staat.