Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Mahonie kistjes
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten kistjes. Theekist + lepelkistje. Sleutels missen. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.

12x Vergulde penningen
Resultaat: 50 EUR

Cassette met twaalf vergulde penningen. Engels koningshuis oorkondes, nr. 000643. Gelimiteerde oplage. Uitgave 2012. Afmeting: 3 x 27 x 23 cm. In goede staat.

6x Tinnen borden
Resultaat: 50 EUR

6x Gecontourneerde tinnen borden met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.

Kazuifel
Resultaat: 50 EUR

Oude kerkelijke kazuifel. 20e Eeuw. Afmeting: 132 x 63 cm. In goede staat.

2,5 Gulden 1843
Resultaat: 50 EUR

Zilveren munt van 2,5 Gulden 1843, Willem III.

2x Bronzen kaarskandelaren
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke Neo-Gotische bronzen kaarskandelaren met dolfijnenkoppen. Circa 1900. Eén reparatie bobeche. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

2 Dozen divers
Resultaat: 45 EUR

Twee dozen divers oud/antiek. Onder andere: aardewerk, Delfts, Makkum, porselein et cetera. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

Telescoop-kijker
Resultaat: 45 EUR

Messing met leder beklede telescoop-kijker. 20e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Zware tinnen humpen dekselpul
Resultaat: 40 EUR

Zware tinnen humpen dekselpul. Gemerkt J.L.H. Svenski Tenn. 1937. Putti op deksel, leeuw duimrust. Naar 17e - 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: H 21 x Ø 18 cm. In goede staat.

3x Divers metaalwerk
Resultaat: 40 EUR

Drie maal divers metaalwerk. Bestaande uit: Antieke gietijzeren Buderus plaquettte. Grote antieke kopergeslagen Perzische schaal met floraal decor. Antieke Perzische schenkkan met tekens en floraal de...

Oud Engels kompas
Resultaat: 40 EUR

Oud Engels kompas, gemaakt van messing. Door F. Barker & Sons Makers London 1917 NIV. Iets vervuild. Afmeting: 3 x Ø 5 cm. In goede staat.

2x Pelgrimsflessen
Resultaat: 40 EUR

Twee houten Roemeense flacons, zgn. Pelgrims-flessen, handbeschilderd. Ca. 1900 Afmeting H. 29-33 cm., In goede staat

Messing hanglamp
Resultaat: 40 EUR

Messing vergulde hal hanglamp met geëtst glas. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 16 x 16 cm. In goede staat.

Boek, Picasso
Resultaat: 40 EUR

Boek. Picasso. Le rayon interrompu Edition's Cercle D'Art Rafael Alberti. Boek met vele kleurplaten. Afmeting: 33 x 27,5 x 3 cm. In goede staat.

Haardset
Resultaat: 40 EUR

Lot antiek openhaard bestek. 19e Eeuw. Bestaande uit: blaasbalg, vier-delige haardset + ophanging van ijzer. Afmeting: 44 - 63 cm. In goede staat.

Reuge speeldoos
Resultaat: 40 EUR

Zwitserse wortelnoten Reuge speeldoos met melodie 'Tales from the Vienna woods'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Groot tuinbeeld
Resultaat: 40 EUR

Groot terracotta tuinbeeld met bronskleurige patina. 20e Eeuw. Stukje van basement af. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1930
Resultaat: 40 EUR

Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl barometer met thermometer van coromandelhout. Circa 1930. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Antiek presenteertablet, 1920
Resultaat: 40 EUR

Antiek Duits keramieken presenteertablet met vernikkelde messing omranding. Circa 1920. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

Antiek plated visbestek in cassette
Resultaat: 40 EUR

Antiek plated visbestek in mahoniehouten cassette en ivoor imitatie heffen. Afmeting: 7 x 35 x 25 cm. In goede staat.

2x Kruideniersscheppen
Resultaat: 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse koperen kruideniersscheppen met noten handvatten. Afmeting: 44 - 46 cm. In goede staat.

Grote schemerlamp
Resultaat: 40 EUR

Grote terracotta bronskleurige tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 60 cm. In goede staat.

3x Antieke ketels
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke 19e eeuwse ketels. Eén maal roodkoperen appelketel. Eén maal messing waterketel. Eén maal messing theepot. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.

8x Speculaas/koek vormen
Resultaat: 40 EUR

Acht stuks 19e eeuwse houten koekjes/speculaasvormen. Divers. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.