Twee Chinese of Japanse porseleinen vazen. Zeskantig met Familie Rose/floraal/vazen/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselen wasschaal met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met paradijsvogel decor en zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 10 x Ø 21,6 cm. In matige staat.
Grote diepe Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijgers te paard + floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 28 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen. Eén maal berglandschap met dorp, tekst en signatuur. Eén maal landschap met haan, tekst en signatuur. Afmeting: 170 - 200 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met vissen onder water decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen republikeinse plaquettes in houten omlijsting. Gesigneerd. Met geisha's in tuin decor. Afmeting: H 35 x B 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi zeskantige theebus met Foo-honden decor. Afmeting: 14 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Eén maal groot, Queng Lung, floraal, haarlijn. Eén maal groot met landschap + bodemmerk, gelijmd en haarlijn. Eén Queng Lung kom met landschap decor. Afmet...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor en karaktertekens. Afmeting: 37 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met zwart verlopen glazuur, randschade. Waterbakje met celadon craqule glazuur, goed. Afmeting: 13 - 15 Ø cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom. Sung-stijl in bloemvorm. Afmeting: 7,7 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met karper decor, circa 1900 +zes kopjes, onder andere krabben + karper decor, 19e eeuw. Enkele minimale chips. Drie keer haarlijn. Afmeting: 7 - 12,5...
6x 18e eeuwse chinees porseleinen Familie Rose chocolade kommen met floraal/goud decors. Afmeting: 7,5 x Ø8 cm. 2 kommen met haarlijn, rest in goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met geritste bodemmerken en metalen monturen. Haarlijnen + chips. Afmeting: 8,5 x 13,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Drie borden minimale chips, rest goed. Afmeting: Ø 23,5 cm.
Chinees porseleinen zeskantige celadon vaas met bodemmerk. Afmeting: 12,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lachende boeddha. Eén chip bedelketting. Afmeting: 22 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met groen glazuur en reliëf vijver decor. Sung-stijl. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,2 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen. Eén maal katten bij waterpartij, met tekst en symbolen. Eén maal twee vogels bij bosschage + signatuur. Afmeting: circa 180 - 200 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 32 - 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met blauw verlopen glazuur. Afmeting: 5,9 x Ø 12,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Ming schaaltje. 16e Eeuw met herten decor en Christies sticker. Afmeting: 2,7 x Ø 13 cm. In goede staat.