Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x 18e Eeuwse Fayence borden Ø 22,5 cm. 6168
2x 18e Eeuwse Fayence borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Duits Selb Bavaria Krautheim theeservies 6169
Duits Selb Bavaria Krautheim theeservies

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Groot porseleinen figuur 6170
Groot porseleinen figuur

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Antieke Meissen borden, 1900 6171
2x Antieke Meissen borden, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Spaanse Fayence schotels Ø 36 cm. 6172
2x Spaanse Fayence schotels Ø 36 cm.

Resultaat:

40 EUR

Franse terrine 6173
Franse terrine
Startprijs 30 EUR
Majolica dekselschaal 6174
Majolica dekselschaal
Startprijs 60 EUR
Antieke Engelse portre montre 6175
Antieke Engelse portre montre
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Meissen bord 6176
Meissen bord

Resultaat:

110 EUR

Verzameling W.H. Goss porselein (16x) 6177
Verzameling W.H. Goss porselein (16x)
Startprijs 50 EUR
3x Bisquit porseleinen éénhoorns 6178
3x Bisquit porseleinen éénhoorns
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Verzameling Cabinet Cats 6179
Verzameling Cabinet Cats

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
9x Oude wandtegels 6180
9x Oude wandtegels

Resultaat:

80 EUR

2x Terracotta wand sierschotels 6181
2x Terracotta wand sierschotels
Startprijs 20 EUR
2x Rosenthal figuren 6182
2x Rosenthal figuren
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Rosenthal vaas 6183
Rosenthal vaas

Resultaat:

45 EUR

2x Bisquit putti's 6184
2x Bisquit putti's
Startprijs 500 EUR
Meissen taartschaal 6185
Meissen taartschaal
Startprijs 200 EUR
Porseleinen lamp 6186
Porseleinen lamp
Startprijs 80 EUR
2x Antieke Majolica bustes 6187
2x Antieke Majolica bustes
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antiek Schlaggenwald deelservies, 1920 6188
Antiek Schlaggenwald deelservies, 1920

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Duits servies 6189
Duits servies

Resultaat:

70 EUR

3x Delftse schotels 6190
3x Delftse schotels
Startprijs 225 EUR
Verkocht
2x Delftse vazen 6191
2x Delftse vazen

Resultaat:

90 EUR