Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kantonese dekselkom Ø 17 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselkom met figuren/goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 17 cm. In goede staat.

5x Chinese Imari borden Ø 23 cm.
Resultaat: 250 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Twee borden haarlijn. Eén bord goed. Twee borden minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Satsuma boedha blauw haar
Startprijs 60 EUR

Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor + Foo-hond. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Satsuma Boedha
Startprijs 80 EUR

Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen bloem-vormige celadon schaal. Afmeting: 4,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 150 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Bolvaas met figuren in landschap decor. 1x Schaal met vleermuis decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

Familie Rose schotel Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/vleermuizen decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Satsuma boedha
Resultaat: 90 EUR

Antieke Japanse Satsuma Boedha. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Chinese kalebas vaas
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen kalebas vaas met vogel/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

8 Chinees porseleinen kopjes
Startprijs 80 EUR

Acht Chinees porseleinen kopjes. Divers. Onder andere; Capucijner. Haarlijnen. Twee goed. Afmeting: 7 - 10 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese oorvaas
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met paars-rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi trekpot
Resultaat: 160 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Tuit gelijmd. Afmeting: H 6 cm. In redelijke staat.

Chinees Sung kom Ø 15,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinese Sung porseleinen kom met floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 15,5 cm. In redelijke staat.

Satsuma boedha
Startprijs 90 EUR

Antiek Japanse Satsuma porseleinen Boedha met gouddecor. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Chinees melk/bloed bord Ø 21,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen melk en bloed bord. Met geisha's in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 180 EUR

Chinees porseleinen vaas met lichtgroen glazuur. Boom/bloesem decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese schaal/waterbak Ø 12 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen schaal/waterbak met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams Bont decor. Chips tuit + deksel. Afmeting: 11 x 17 x 10 cm. In redelijke staat.

Chinese of Japanse vaas
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Chinese of Japanse porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinees draken bord.
Resultaat: 1.200 EUR

Twee delen Chinees porselein, 1 cup op hoge voet met bodemmerk en 1 drakenbord met bodemmerk. 11-17,5cm. In matige staat

8x 18e Eeuwse borden
Resultaat: 100 EUR

Acht diverse Chinees porseleinen borden. Familie Rose, Quan Lung. Beschadigd. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In matig/redelijke staat.

2x Japanse bronzen voorwerpen
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen voorwerpen. 1x Oorvaas met cloisonné + bodemmerk. 1x Rookverdrijver. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

Kanton dekseldoos
Resultaat: 110 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekseldoos met figuren/floraal en goud decor. Eén chip dekselrand. Afmeting: 8 x 20 x 10 cm. In redelijk/goede staat.