Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
341 Resultaten
Kavel: 2000

Moderne kunst paspop

Resultaat: 2.250 EUR

Levensgrote moderne kunst paspop. Belijmd met honderden kleine keramieken tegeltjes en versierd met sieraden. Art Nouveau-stijl. Ongesigneerd. Gemonteerd op glazen basement. Tweede helft 20e eeuw. Afm...


Kavel: 2001

2 Cassolettes met kandelaar

Resultaat: 300 EUR

Twee antieke Franse Carrara marmeren kandelaar-cassolettes met brons. Omkeerbaar. Circa 1880. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2002

Koloniaal reiskabinet

Resultaat: 900 EUR

19e Eeuws koloniaal reiskabinet met zilveren BWG beslag. Origineel slot + sleutel. Tien lades achter de deuren. Teak met ebbenhout. Eén stukje fineer mist. Afmeting: 29 x 39 x 29 cm. In goede staat.


Kavel: 2003

Duits draaiorgel

Resultaat: 1.100 EUR

Mahoniehouten Duits draaiorgel met intarsia. Door orgelbouwer Hofbauer Harmonipan Göttingen. Tweede helft 20e eeuw. Electrisch met metalen en houten orgelpijpen gemonteerd op rijdbare onderbouw. Voorz...


Kavel: 2004

Houten draaiorgel + speelrollen

Resultaat: 600 EUR

Oud houten draaiorgel met papieren speelrollen. Doos vol. Electronische met box ingebouwd eigenbouw naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 60 x 130 cm. In goede staat.


Kavel: 2005

Design lamp Gino Sarfatti

Resultaat: 7.000 EUR

Zeer grote moderne designlamp, Gino Sarfatti 1912-1985. Lampadario mod. 2042/18 1963, XXL. 73x100cm. In goede staat


Kavel: 2006

Men koets

Resultaat: 600 EUR

Paardemenkoets, voor één paard, met teugels, Weanink Harreveld. 138x135x240cm. In goede staat


Kavel: 2007

Antieke globe

Resultaat: 850 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten globe. Aardglobe door Dr. R. Neuse. Nederlandse bewerking R. E. Kalthofen. Columbus Verlag Berlin. Afmeting: H 59 x Ø 46 cm. In goede staat.


Kavel: 2008

Empire lamp

Resultaat: 500 EUR

Laat 19e eeuwse vergulde messing Empire-stijl plafondlamp met Griekse vrouw, kroon en hoornen des overvloeds. Afmeting: 80 x Ø 55 cm. In goede staat.


Kavel: 2009

Kristallen vaas met vergulding

Resultaat: 150 EUR

Antieke kristallen vaas met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.


Kavel: 2010

Twee vergulde kandelaren met putti's

Resultaat: 350 EUR

Twee 19e eeuwse Franse Carrara marmeren kaarskandelaren met vergulde bronzen putti. Circa 1870. Afmeting: 27 cm. In goede staat.


Kavel: 2011

Antieke polyphon speeldoos, 1900

Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse polyphon speeldoos met zes speelplaten. Mahoniehout. In goed werkende staat. Afmeting: 17 x 28 x 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2012

2 Kandelaren met putti, 1870

Startprijs 350 EUR

Twee grote antieke compositie metalen vergulde kaarskandelaren met putti. Geëlektrificeerd. Circa 1870. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.


Kavel: 2013

19e Eeuws sier snijwerkstuk

Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws sier snijwerkstuk. Voortellende een zittende vos omringd met fruit/blad decor. Afmeting: 62 x 34 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 2014

18e Eeuwse kist met beslag

Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse koloniale kist met messing beslag en hengsels. Deksel ooit gerestaureerd. Eén scharnier behoeft restauratie. Afmeting: 9,5 x 18 x 13 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2015

Koperen samovaar, 1820

Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse koperen samovaar, kraantjeskan met atlas. Circa 1820. Afmeting: 33 cm. In goede staat.


Kavel: 2016

Vier Hoedendozen

Resultaat: 200 EUR

Vier 19e eeuwse handbeschilderde spaanhouten hoedendozen. Divers. Afmeting: 10 - 46 cm. In goede staat.


Kavel: 2017

Theekist, 18e eeuw

Startprijs 80 EUR

18e Eeuws mahoniehouten theekist met origineel beslag. Slot mist, beschadigd. Afmeting: 13 x 11 x 19 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2018

Aristocrat Kingsway gokkast

Resultaat: 275 EUR

Aristocrat Kingsway gokkast. Eén-armige bandiet. Quadreel Gie it a wirl. Metalen kast met chrome. Aristocrat Automatics, Great Britain. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 45 x 38 cm. In goede staat...


Kavel: 2019

2x Bronzen kandelaren

Resultaat: 450 EUR

Twee antieke vergulde Franse bronzen Charles Dix kandelaren met kariatiden. Twee-kleurig. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.


Kavel: 2020

Antiek vergulde bronzen lakstempel

Resultaat: 140 EUR

Antiek vergulde bronzen lakstempel met amor en initialen. 19e Eeuw. Afmeting: 10 cm. In goede staat.


Kavel: 2021

Antiek Majolica

Startprijs 130 EUR

Antieke Majolica hangbloempot met kaarskandelaren. Afmeting: H 23 x Ø 45 cm. In goede staat.


Kavel: 2022

Spekstenen figuur + rapport

Resultaat: 300 EUR

Zuid Amerikaans speksteen gesneden figuur + rapport. Verslag van Constatery Mezcala/Balsas-Juerrero. Periode 300 -100 voor Christus. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2023

3x Vijzels

Startprijs 400 EUR

Drie antieke bronzen vijzels. Twee maal 18e eeuw. Eén gedateerd 1780, één mogelijk ouder. Afmeting: 8,5 - 14,5 cm. In goede staat.