Zeven antieke porseleinen borden met Lange Lijs decor. Gemerkt F. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: Ø 20 - 27 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met melk/bloed tuin decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. Floraal/vogel/figuur decor. Eén vaas goed. Twee beschadigd. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 3,5 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Japanse/Chinese borden. Bestaande uit; Eén maal met vlinder/floraal/goud decor (minimale chip). Vier maal met floraal/vlinder decor + zes tekens bodemmerk (goed). Afmeting: Ø 19 - 20 cm. ...
18e Eeuwse Chinees porseleinen miniatuurvaas met Lange Lijs decor en zilveren bovenrand. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Chinese roodlak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma dekselvaas met figuren/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 x Ø 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kantonese celadon vaas met kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 x Ø 15 cm. in matige staat zit breuk in.
Twee oude Chinese munten. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 3,9 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees terracotta figuur op zwart marmeren basement. Trommelaar. Tang dynastie 618 - 907 A.D. Restauraties. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antiek Chinees terracotta Ming figuur. Hoogwaardigheidsbekleder. Anno 1368 - 1644. Met expertise rapport. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinese plated messing opiumpijp met cloisonné. Gesigneerd met bodemmerken onder pijp en houder. Circa 1900. 7-Delig. Afmeting: L 29 cm. In goede staat.
Balustervormige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's/vleermuizen/hert en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 25 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/perzik decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Twee Chinese vazen. 1x Celadon, oker craquelé glazuur. 1x Celadon, groen glazuur. Afmeting: H 18,5 x 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schaaltjes met figuur in tuin decor. Twee schalen haarlijn. Twee schalen goed. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat,
Twee Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Republiek-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met rood en groen glazuur, goud decor, en rondom tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen chicken cup met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met godheid in de wolken decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x trompet vormige vaas met figuren in landschap decor. 1x bolvaas met figuren in landschap decor. Afmeting: 15 - 27 cm. In goede staat.