Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Stel petroleumlampen
Resultaat: 325 EUR

Twee antieke handbeschilderde porseleinen petroleumlampen met floraal/vlinder decor en verguld messing. Eén lamp geëlektrificeerd. Afmeting: H 40 - 42 cm. In goede staat.

Porseleinen tafellamp
Resultaat: 100 EUR

Grote kobaltblauwe electrische porseleinen tafellamp met figuren/goud decor + messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Antieke opaline olielamp
Startprijs 40 EUR

Antieke witte opaline glazen petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Olielamp
Startprijs 40 EUR

Antieke messing petroleumlamp met glazen reservoir. ca 1900. In goede staat.

Lot petroleumlampen
Resultaat: 60 EUR

Lot oude/glazen petroleumlampen/blakers. Divers. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

Antieke plaquette, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke gipsen gepolychromeerde religieuze plaquette. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 44 x 27 x 5 cm. In redelijke staat.

4x Miniatuur schilderijen
Resultaat: 120 EUR

Vier oude miniatuurschilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 8,5 cm. In goede staat.

Twee wandblakers
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse houtgestoken wandblakers met spiegel en cherubijnkoppen. Afmeting: 47 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Oosterse schoenpoestkist
Resultaat: 100 EUR

Oosterse met messing beslagen schoenpoetskist met flacons. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 55 x 15 cm. In goede staat.

Menselijke hand onder stolp
Resultaat: 140 EUR

Menselijke hand onder stolp. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Tod's tas
Resultaat: 350 EUR

Lederen Tod's Crossbody tas. Kleur: zwart. Afmeting: 48 x 45 cm. In zeer goede staat.

Vier smeedijzeren wildkronen
Resultaat: 140 EUR

Vier oude/antieke versierde smeedijzeren wildkronen met dieren decor. Afmeting: 37 x Ø 33 cm. In goede staat.

Gietijzeren plaquette
Startprijs 80 EUR

Grote zware antieke gietijzeren wandplaquette. Maria met kindje Jezus. Circa 1900. Afmeting: 67 x 42 x 3 cm. In goede staat.

Sigaren humidor
Resultaat: 110 EUR

Grote kersenhouten gefineerde sigaren humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 52 x 28 cm. In goede staat.

17e/18e Eeuwse geldkist
Startprijs 400 EUR

17e/18e Eeuwse eikenhouten geldkist met groot slot en dubbele vergrendeling. IJzeren binnenbekleding + ijzeren beslag. Afmeting: 49 x 45 x 60 cm. In goede staat.

Grote speculaasplank
Resultaat: 40 EUR

Zeer grote antieke speculaasplank van vurenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 27 x 2,3 cm. In goede staat.

Historisme-stijl inktstel
Resultaat: 60 EUR

Messing historisme-stijl inktstel met engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 30 x 22 cm. In goede staat.

6 Hangende lampenbollen
Resultaat: 250 EUR

Zes 60ste jaren design hanglampen met mondgeblazen glazen bollen en rood/zwarte fittingen. 35xø23cm. In goede staat

Kleine zakkroonluchter met kristal
Resultaat: 60 EUR

Kleine messing zakkroonluchter met kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x Ø 35 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil hanglamp, 1915
Startprijs 240 EUR

Grote antieke Jugendstil plafond hanglamp met druiventrossen, hoorn des overvloeds, fruit, fratzen en albasten lampenkappen. Eén lampenkap gelijmd. Circa 1915. Afmeting: 115 x Ø 90 cm. In goede staat.

Zakkroonluchter
Resultaat: 90 EUR

Oude messing zakkroonluchter met kristalglas. Midden 20e eeuw. Afmeting: 60 x Ø 30 cm. In goede staat.

Albasten tafellamp
Startprijs 60 EUR

Grote Italiaanse albasten tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 x Ø 24 cm. In goede staat.

Antieke bureaulamp, 1900
Startprijs 60 EUR

Bijzondere antieke messing bureaulamp met contragewicht. Olielamp afneembaar, dan blijft kaarskandelaar. Circa 1900. Afmeting: 40 x 45 x Ø 17 cm. In goede staat.

Kroonluchter
Resultaat: 140 EUR

Messing kroonluchter met 16 armen. 2e Helft 20e eeuw. ø75x50cm. In goede staat