Antiek Jugendstil postkaarten album. Vol met postkaarten!! Holland, divers. Iets Duitsland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 x 24 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 62 stuks antieke munt penningen. Onder andere: Duitsland, Engeland, China, Nieuw Zeeland, Frankrijk, Nederland, USA, Zuid Afrika. Afmeting: 21 x 15 x 3 cm. In goede staat.
Groot lot albums met postkaarten. Hollands koningshuis en andere. Unieke verzameling. Elf albums. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse bewerkte bok hoornen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Twee oude Oosterse uit been gesneden flacons. Eén maal salamander op vrucht. Eén maal vogels in bosschage. Afmeting: 6,5 - 9 cm. In goede staat.
Drie oude Oosterse uit been gesneden snuffbottles. Divers. Wit , naakt, figuurvoorstelling. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke ansichtkaarten. Divers. 20e Eeuw. Hoofdzakelijk koningshuis Nederland en Engeland. Onder andere Lady Di. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse merklap met driemaster en figuren voorstelling. Anno 1848. Afmeting: 63 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten beschilderd vat. Circa 1900. Met landschap/floraal/spreuk decor. 'Wie het kleyne niet eert is het grote niet weert'. Afmeting: H 38 x Ø 24 cm. In goede staat.
Gesigneerde Belgische plated dwarsfluit. Succes, F. Hofinger Bruxelles Nr. 1955. Corps du flute brevetes. Afmeting: L 71 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Loewe Opta radio's. 60er - 70er Jaren. Functies niet getest. Afmeting: 55 - 65 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bakelieten radio's. Eén maal Volksempfänger Duitsland WO II, VE 301, rugwand mist, bakeliet heel. Eén maal Philips radio, type B2 x 92A, goed. Afmeting: 31 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten grammofoon. Circa 1920. Gemerkt Odeon. Functies niet getest. Afmeting: 40 x 49 x 52 cm. In goede staat.
Twee bakelieten radio's. Eén maal Duitse WO II, Volksempfänger, 2x beschadigd. Eén maal Philips kleine wereldontvanger 1938, 220 V., Type B281 U. Met origineel glas A3219011, goed. Afmeting: 24 - 26 c...
Antieke Franse klarinet. Noblet Paris. In originele instrumentenkist. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Antieke klarinet, gemerkt van Mapche Bruges, van pallisanderhout. In opbergkist. 9x37x16cm. In goede staat
Antieke viool. Ongerestaureerd. Circa 1900. Afmeting: L 61 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen maritiem in houten kist. Circa 1900. Bestaande uit: Passer + Captain Fields improved scheeps ruler. Afmeting: 4,5 x 40 x 9,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Afmeting: 45 x Ø 37 cm. + 47 x 45 x 34 cm. In goede staat.
Vier stuks 19e eeuwse houtgestoken ornamenten met polychromie. Afmeting: 20 - 33 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten wandtelefoon. Nr. 5324. Circa 1920. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Twee antieke Ot en Sien meetplanken met spreuken. Circa 1900. Afmeting: 88 - 90 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Art Deco koperen geëmailleerde wandplaquette wwarschijnlijk gemaakt door Jan Eisenloeffel. Alg. Ned. Metaalwerkersbond. 1887 - 1927. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.
Oude rode Chinees lakwerk houten emmer. 21e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.