Ongesigneerd? 19e Eeuw. Man poetst bierpul voor het huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.
N.M. Wijdoogen. 1824 - 1898. (mogelijk vroeg werk uit jonge jaren) Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 46 cm. In goede staat.
Marinus de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdams havengezicht. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap met vrouw in roeiboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1980. Amsterdamse bloemenmarkt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met boeddha figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met fruit en gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
T.K. Soper. Engelse School. 19e Eeuw. Waarschijnlijk Thomas James Soper. 1836 - 1890. Engels landschap met figuur en pakezel langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In goede staat.
W. Asten verso. Circa 1920. Stadsgezicht met figuren in de winter. (Bedoekt) Olieverf op linnen. H 70 x B 88 cm. In goede staat.
Fuccini. Italiaanse School. Jongen in interieur met speelgoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
David de la mar, 1832-1898. Hardwerkende vrouw in landschap. Afmeting: H 45 x B 36 cm. Olieverf op paneel. In goede staat.
Ongerestaureerd. 18e - 19e Eeuw. Figuren in stadsachterhuis. Sepia op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Rivièra 1961. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 53 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Landschap, riviergezicht met wandelaar en hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Heidegezicht in de zomer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
Louis Nagelkerke, 1949, Balinese schone dame. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 63 x B 38 cm. In goede staat.
J. Freudenberg, 1818-1873. Hollandse ijspret met knotswilgen en windmolen. Olieverf op paneel.. Afmeting: H 32 x B 43 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse filmaffiches. Tweede helft 20e eeuw. 1x Die Rechnung eiskalt serviert, Constatin Film. 1x Ich Dr. Fu Man Chu, Constatin Film. 1x Der unheimliche Mönch, Edgar Wallace, Constatin Film. ...
Henk Poeder. 1897 - 1958. Duinlandschap in bloei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling, 1963. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Eugene van Rensburg. (Verso) mogelijk. Man met schildersezel en toeschouwers bij Romeins gebouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 14 x B 18 cm. In goede staat.
Joop Kropff. 1892 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.