Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren slatang
Startprijs 70 EUR

Zwarte slatang, schaarmodel. Met zilveren grepen. Afmeting: L 27 cm. In goede staat.

Zilveren mosterd & stel zoutscheppen
Resultaat: 100 EUR

Zilveren mosterdlepel, 835/000, steel rond model met kam, L 9,5 cm. Mr. Fa. A.J. Driesen-Utrecht. En een stel 800/000 zilveren zoutschepjes L 7 cm. Met Nederlands belastingteken 1906 - 1953. Totaal ge...

Stel zilveren mosterdlepels
Resultaat: 100 EUR

Stel 800/000 zilveren mosterdlepels, stelen met spatelheft. L 9 cm. Gewicht circa 12,5 gram. In goede staat.

Zilveren mosterlepel & zoutscheppen
Resultaat: 90 EUR

Antieke zilveren mosterdlepel, 833/000, geheel glad met puntsteel. L 10 cm. Mr. I. C. van Sonsbeek-Schoonhoven (1888-1899). En een stel 925/000 zilveren zoutschepjes met ronde bak en gladde steel. She...

Zilveren schaal
Startprijs 50 EUR

Zilveren bonbonschaaltje, 830/000, rond gecontourneerd model met 4 ribben en gezaagd krulpatroon. Voorzien van knerrenrand met palmetten. MT.: Gebrüder Kühn, Schwabisch Gmund. ø 12x3,5cm. ca 55 gram. ...

Groot lot pleet
Resultaat: 80 EUR

Groot lot met pleet, diverse fotolijsten, kandelaren, vaasjes, schalen met glas en aanstekers. In goede staat

Zilveren natfruitschep, 1939
Startprijs 50 EUR

Zilveren natfruitschep, 833/000, met geschulpte opengewerkte ronde bak van Ø 6,5 cm. en steel van L 17,5 cm. Mr. Zaanlandse Zilversmederij. Circa 1939. Gewicht circa 34 gram. In goede staat.

Zilveren jam/honing lepel, 1918
Resultaat: 60 EUR

Zilveren Art Deco honing-of jamlepel. 833/000. Haaksteel met filetrand. L 15 cm. Mr. J.M. van Kempen en Zn.- Voorschoten. jl: I 1918. Gewicht circa 35 gram. In goede staat.

Zilveren natfruitschep, 1935
Resultaat: 50 EUR

Zilveren natfruitschep, 833/000, met florale opengewerkte bak en afbeelding van Jezus met Samaritaanse vrouw bij waterput. Fraaie steel met kroondragende vrouw. L 18 cm. Zaanlandse Zilversmederij-Haa...

Zilveren strooilepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren strooilepel, 925/000, met ronde opengewerkte bak van Ø 5 cm. en opengewerkte steel met afbeelding en opschrift Rockefeller Center N.Y. L 12 cm. Gewicht circa 19 gram. In goede staat.

Zilveren natfruitschep, 1950
Resultaat: 50 EUR

Zilveren natfruitlepel met spitse florale opengewerkte bak en steel. 835/000 L 18 cm. Mr. Schoorl-Zilver n.v. Amsterdam/Loenen. jl: P 1950. Gewicht circa 26 gram. In goede staat.

Zilveren natfruitschep & strooilepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren natfruitschep, 835/000 met florale opengewerkte bak met vogels en tweezijdig bewerkte steel met bloem. L 16,5 cm. En een 835/000 zilveren suikerstrooilepel met florale opengewerkte bak en ste...

Antieke zilveren lepel
Resultaat: 80 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren lepel, steelaanzet dubbel lof en steeleinde rond model met kam. L 21 cm. Gebruiksporen. Mr. Huibert Alkers-Amsterdam 1774 - 1811. jl: O 1797. Gewicht circa 53 gram. In goed...

Antieke goud op zilver thee/suikerschep, 1841
Resultaat: 40 EUR

Zeldzame antieke goud op 835/000 zilveren thee- of suikerschep. Mogelijk Mr. J. Barends-Assen. jl: G 1841. L 10,5 cm. Gewicht circa 11 gram. In goede staat.

Zware zilveren suikertang, 1873
Resultaat: 70 EUR

Zware antieke gladde 925/000 zilveren suikertang met initialen. Londen. Anno 1873. L 14 cm. Gewicht circa 60 gram. In goede staat.

Zilveren morellenlepel
Startprijs 60 EUR

Zilveren morellenlepel, 833/000, met ronde bak en schenktuit. Voorzien van een steel in waaiervorm. MT.: J.A.A.Gerritsen, Zeist. jl.: N:1923. 27 cm. ca 68 gram. In goede staat

2 Zilveren doosjes
Startprijs 70 EUR

Twee zilveren doosjes met één doosje in de vorm van een beursje met bewerking, 835/000, ,met ketting, 4x4cm en een Havdala specerijendoosje, 925/000, gemaakt uit filigrain met scharnierend deksel. 3x...

18e Eeuwse lepel
Resultaat: 65 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren lepel, steelaanzet dubbel lof en steeleinde rond model met kam. L 21 cm. Gebruiksporen. Mr. Andries Vis-Amsterdam. 1741 - 1799. jl: G 1766. Gewicht circa 52 gram. In goede ...

Stel zilveren vorken, 1771
Resultaat: 160 EUR

Stel antieke 18e eeuwse zilveren vorken, steelaanzet dubbel lof en steeleinde rond model met kam. L 19,5 cm. Voorzien van toetsgroef. Mr. Cornelis J. van Straatsburg-Utrecht. Anno 1771. Gewicht circa ...

Stel 18e eeuwse zilveren vorken, 1791
Resultaat: 150 EUR

Stel 18e eeuwse zilveren vorken, steelaanzet dubbel lof en steeleinde rond model met kam. Voorzien van toetsgroef. L 19,5 cm. Mr. Dirk Egeling-Utrecht. Anno 1791. Gewicht circa 116 gram.

Stel antiek zilveren sauslepels, 1907
Startprijs 90 EUR

Stel antieke 835/000 zilveren sauslepels, stelen met parelrand. Inscriptie V.F.D. Lengte 16 cm. Mr. Fa. J.M. van Kempen en Zn. - Voorschoten. jl: X 1907. Gewicht circa 131 gram. In goede staat.

18e Eeuwse zilveren lepel
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse zilveren lepel. Bak met enkel lof, rug en steel rond model met kam. L 20 cm. Inscriptie H.M.H. en SB. Gewicht circa 45 gram. In goede staat.

18e Eeuwse zilveren lepel, 1796
Resultaat: 55 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren lepel. Bak met enkel lof, rug en steel rond model met kam. Inscriptie JH 1796. Gewicht circa 49 gram. In goede staat.

Stel antieke zilveren sauslepels, 1844
Startprijs 120 EUR

Bijzonder stel antieke 835/000 zilveren sauslepels met fraaie florale stelen, geschulpte bakken met dubbele schenktuiten. L 17 cm. Mr. J.G. Grebe-Rotterdam. jl: K 1844. Gewicht circa 98 gram. In goede...