Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren Memento Mori horloge 8
Zilveren Memento Mori horloge

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
Zilveren Christofle bestek 124
Zilveren Christofle bestek

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Antieke statenbijbel met zilverwerk 47
Antieke statenbijbel met zilverwerk

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Chinees zilveren waterkan 19
Chinees zilveren waterkan

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Grote zilveren schaal 139
Grote zilveren schaal

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Zilveren bakje met emaille, Russisch 4
Zilveren bakje met emaille, Russisch

Resultaat:

860 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar 3
Zilveren kandelaar

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Zilveren bouilloir 45
Zilveren bouilloir

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand, 1940 145
Zilveren broodmand, 1940

Resultaat:

630 EUR

Verkocht
Chinees zilveren theepot en kan 17
Chinees zilveren theepot en kan

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zilveren design kandeaar 64
Zilveren design kandeaar

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Bijbel met zilveren sloten, 18e eeuw 165
Bijbel met zilveren sloten, 18e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren koektrommel 18
Zilveren koektrommel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren chatelaine met schaar e.d. 24
Zilveren chatelaine met schaar e.d.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren comfoor & ketel 32
Zilveren comfoor & ketel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antiek zilveren geurfles, 18e eeuw 189
Antiek zilveren geurfles, 18e eeuw

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zilveren gebakbestek 16
Zilveren gebakbestek

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Twee zilveren hanen 237
Twee zilveren hanen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zilveren nootmuskaatrasp 58
Zilveren nootmuskaatrasp

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren tabakspot, 1850 144
Zilveren tabakspot, 1850

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Statenbijbel met zilverwerk, 1883 119
Statenbijbel met zilverwerk, 1883

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Zilveren mes, Arabisch 20
Zilveren mes, Arabisch

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Dienblad met zilveren rand 52
Dienblad met zilveren rand

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Snuifdoos met zilver 190
Snuifdoos met zilver

Resultaat:

300 EUR