Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese kom Ø 11 cm. 7566
Chinese kom Ø 11 cm.
Startprijs 80 EUR
Drie delen Chinees porselein 7627
Drie delen Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
Twee Chinese cloisonné vazen op sokkel 7646
Twee Chinese cloisonné vazen op sokkel
Startprijs 80 EUR
Twee Chinese vazen 7647
Twee Chinese vazen
Startprijs 80 EUR
Twee Chinese vazen, H 37,2 cm. 7655
Twee Chinese vazen, H 37,2 cm.
Startprijs 80 EUR
Twee antieke miniatuur vazen, H 5 cm. 7660
Twee antieke miniatuur vazen, H 5 cm.
Startprijs 80 EUR
Japanse Kutani schotel Ø 30,5 cm. 7727
Japanse Kutani schotel Ø 30,5 cm.
Startprijs 80 EUR
Chinese kom + zeepstenen fiuguur 7732
Chinese kom + zeepstenen fiuguur
Startprijs 80 EUR
Twee Japanse sierschotels 7744
Twee Japanse sierschotels
Startprijs 80 EUR
Lot Chinees porselein (4x) 7760
Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 80 EUR
Chinese spekstenen lakstempel 7771
Chinese spekstenen lakstempel
Startprijs 80 EUR
Chinese bamboe penselenvaas 7774
Chinese bamboe penselenvaas
Startprijs 80 EUR
Lot divers, Japan (3x) 7797
Lot divers, Japan (3x)
Startprijs 80 EUR
Chinees bord Ø 14,4 cm. 7454
Chinees bord Ø 14,4 cm.
Startprijs 90 EUR
Drie delen Japans Imari 7701
Drie delen Japans Imari
Startprijs 90 EUR
Twee Chinese schotels Ø 17 cm. 7139
Twee Chinese schotels Ø 17 cm.
Startprijs 100 EUR
Twee Kang Xi borden Ø 20,5 cm. 7286
Twee Kang Xi borden Ø 20,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Chinees servies 7312
Chinees servies
Startprijs 100 EUR
Vijf Japanse Imari kommen Ø 18 cm. 7335
Vijf Japanse Imari kommen Ø 18 cm.
Startprijs 100 EUR
Chinese gemberpot Ø 19 cm. 7375
Chinese gemberpot Ø 19 cm.
Startprijs 100 EUR
Chinese Familie Rose plaquette in lijst Ø 24 cm. 7386
Chinese Familie Rose plaquette in lijst Ø 24 cm.
Startprijs 100 EUR
Chinese plaquette 7394
Chinese plaquette
Startprijs 100 EUR
18e Eeuwse Chinese vaas, H 20 cm. 7412
18e Eeuwse Chinese vaas, H 20 cm.
Startprijs 100 EUR
Antiek theeservies, 1900 7449
Antiek theeservies, 1900
Startprijs 100 EUR