Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lodereinflesje met zilver
Resultaat: 80 EUR

Kristallen odeurflesje op ronde voet voorzien van slijpwerk. Met brede zilveren kraag en dop, 833/000. ø5x15cm. In goede stat

Zilveren lodereindoosje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren lodereindoosje, 833/000, rechthoekige model met ribdecor. versierd met schild-element. jl.:W:1831. 3,5x2x4cm. ca 22 gram. Wat gedeukt, verder in goede staat

Twee zilveren roomlepels, 1897
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke 835/000 zilveren roomlepels met geschulpte bakken en gedreven afbeeldingen van molen met zwanen. Haakstelen met platte cartouch wapenschildjes. Eén keer bekroond met zittende putti en één...

Zilveren naai-accessoires 5x
Startprijs 100 EUR

Lot met diverse zilveren naai accessoires, met 2 naaldenkokers versierd met graveerwerk, een schaar met zilveren grepen en schede voorzien van gepointilleerde bewerking, een breischede met klem, 833/...

Mosterpot met zilver
Startprijs 100 EUR

Kristallen mosterdpot met accolade-vormige rand, geplaatst op een zeskantige zilveren voet versierd met graveerwerk. Met zilveren kraag en scharnierend deksel. ø8x16cm. Enkele kleine chips. In goede s...

3 Tasjes met zilveren beugel
Startprijs 100 EUR

Antiek tasje en 2 kralenbeursjes met zilveren beugel, 833/000, alle drie voorzien van floraal graveerwerk. 9-13cm.

Zilveren gelegenheidslepel, 1846-1853
Startprijs 70 EUR

Antieke 835/000 zilveren gelegenheidslepel met gevlochten steel, bekroond met 'De Liefde', ronde gegraveerde bak met zwaluwstaart-aanzet. Mr. J. van Straaten-Hoorn. 1846-1853. Afmeting: L 18 cm. Gewic...

3 Kralenbeursjes met zilver
Startprijs 100 EUR

Lot met 3 kralenbeursjes met zilveren beugel, 833/000. Gecontourneerde modellen voorzien van graveerwerk. 8-11cm. In goede staat

Antieke zilveren lepel, 1743
Resultaat: 70 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren lepel. Steelaanzet met dubbel lof, rug en steeleinde Haags Lof. Vage initialen. Mr. Jan Cristoffel Uftzen I-Leiden. Anno 1743. Afmeting: L 21 cm. Gewicht: circa 50 gram. In...

Antieke zilveren lepel, 1790
Startprijs 70 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met zogenaamd Haags Lof. Mr. Hermen Wenink-Zwolle. j.l.: C. Anno 1790. Afmeting: L 20 cm. Gewicht: circa 60 gram. In goede staat.

Stel antieke zilveren eierlepels, 1861
Startprijs 100 EUR

Stel antieke 835/000 zilveren eierlepels met gecontourneerde stelen en fraaie scherpe graveringen. Als nieuw. Mr. A. Kuylenburg-Schoonhoven. Anno 1861. Afmeting: L 20 cm. Gewicht: circa 88 gram. In go...

Antieke zilveren strooilepel, 1791
Startprijs 80 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren strooilepel met ronde ajour gezaagde bak met florale rand, steel met kruis en springende leeuw. Schoonhoven j.l.: T. Anno 1791. Afmeting: L 15,5 cm. Gewicht: circa 22 gram....

Zilveren strooilepel, 1859
Startprijs 60 EUR

Fraaie 835/000 zilveren biedermeier strooilepel met geschulpte opengewerkte bak en gecontourneerde gegraveerde steel. Mr. Wed. H. v/d Ree-Schoonhoven. J.l.: Z. Anno 1859. Afmeting: L 17,5 cm. Gewicht:...

Zilveren groentelepel, 1838
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren groentelepel met fraaie gecontourneerde en scherp gegraveerde steel. Mr. H.A. Schuss-Amsterdam. j.l.: D. Anno 1838. Afmeting: L 25 cm. Gewicht: circa 74 gram. In goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 70 EUR

Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk. MT.: C.Monteban, Schoonhoven jl.: k: 1869. 5x5x1,6cm. ca 28 gram. Minimale deukjes. In goede staat

Zilveren pasteischep, 1919
Resultaat: 60 EUR

835/000 Zilveren pastei-schep, steel met tweezijdige filetrand. Mr. C.L.J. Begeer-Utrecht, j.l.: J. Anno 1919. Afmeting: L 25 cm. Gewicht: circa 90 gram. In goede staat.

Zilveren groentelepel, 1878
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren groentelepel met gecontourneerde en fraai gegraveerde steel met bak. Mr. J.W. Tàrner-Amsterdam. j.l.: T. Anno 1878. Afmeting: L 27,5 cm. Gewicht: circa 83 gram. In goede staat.

Zilveren gelegenheidslepel, 1888
Startprijs 90 EUR

Bijzondere 925/000 zilveren gelegenheidslepel met op achterkant van bak een wapen gravure. Met tak-vormige steel, bekroond met fraaie grote bijbelse voorstelling van Jezus met Samaritaanse vrouw bij w...

Kaas- of hapjes mes met zilveren heft
Startprijs 40 EUR

Kaas - of hapjes mes met fraai 925/000 zilveren heft. Gesigneerd PedroDuron, Gemerkt Z1 en M3. Afmeting: L 20,5 cm. In goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje met filigrain
Startprijs 70 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, met filigrain. Rond gecontourneerd doosje versierd met graveerwerk en opgesoldeerde zilveren appliqueen. S.J.Gaillard, Schoonhoven, jl.:g:1866. ø5,5x2,6cm. ca 32 gra...

Zilveren eierlepel, 1877
Startprijs 70 EUR

835/000 Zilveren eierlepel met ajour gezaagde bak, en steel met filetrand. Mr. Gerrit van der Dussen-Schoonhoven. J.l.: S. Anno 1877. Afmeting: L 15,5 cm. Gewicht: circa 27 gram. In goede staat.

Zilveren botermes, 1886
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren botermes met getorste steel en heft met parelrand. Mr. J.H. Schijfsma-Sneek.J.l.: B. Anno 1886. Met bijzonder export-keur en merk Van Arcker-Batavia. Afmeting: L 46 cm. Gewicht: circa...

Zilveren vork, 1890
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren vork met tweezijdige dubbele filetranden en medaillon van gekroond Nederlands wapen. Mr. C.J. Begeer-Utrecht. J.l.: F. Anno 1890. Afmeting: L 20 cm. Gewicht: circa 52 gram. In goede s...

Zilveren gembercouvert, 1868
Startprijs 60 EUR

Antiek 835/000 zilveren gembercouvert met gecontourneerde stelen en floraal graveerwerk op bak en stelen. MT.: onduidelijk J.l.: I. Anno 1868. Afmeting: Lengte 19 cm Gewicht: circa 49 gram. In goede s...