Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren zeeflepel, 1903
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren zeeflepel, zogenaamde 'motespoon'. Opengewerkte eivormige bak, steel met twee-zijdige parelrand. Mr. C.J. Begeer-Utrecht. J.l.: T. Anno 1903. Afmeting: L 14,5 cm. Gewicht: circa 29 gr...

Zilveren strooilepel, 1883
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren strooilepel met ronde bak welke opengewerkt is met kruisjes. Steel met filetrand. Mr. G.A. van Geelen-Schoonhoven. J.l.: Y. Anno 1883. Afmeting: L 15 cm. Gewicht: circa 25 gram. In go...

Kristallen bokaal met zilveren voet, 1880
Startprijs 50 EUR

Antieke geslepen kristallen bokaal met amandelslijpsel op stam met knoop + ingesloten luchtbel. Met 835/000 zilveren voet met filetranden. Mr. C. Begeer-Utrecht. Circa 1880. Afmeting: H 15,5 cm. - Ø 8...

Kristallen bokaal met zilveren voet, 1858
Startprijs 50 EUR

Antieke geslepen kristallen bokaal Ø 9,5 cm. op stam met knoop + ingesloten luchtbel. Kleine randschade. Op 835/000 zilveren voet met stam, knoop en florale graveringen. J.l.: Y. Anno 1858. Afmeting: ...

Kristallen theebus met zilverwerk
Resultaat: 60 EUR

Antiek geslepen kristallen theebus met amandelslijpsel, voorzien van 835/000 zilveren montuur + dop welke voorzien is van een fijne parelrand. Afmeting: 7 x 11 cm. In goede staat.

Kristallen karaf met zilveren montuur
Startprijs 60 EUR

Geslepen kristallen karaf met stop en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een 835/000 zilveren montuur. Mr. M.A.M. van den Bersselaar-Udenhout. Afmeting: 12 x 34 cm. In goede staat.

Zilveren kinderlepel + eetschuifje
Startprijs 50 EUR

800/000 Zilveren kinderlepel, steel met parelrand en inscriptie "Ineke 7-9-'28". Afmeting: L 15,5 cm. En een 835/000 zilveren eetschuifje, steel met puntfilet en inscriptie "Ineke 7-9-'29". Mr. Gerrit...

Zilveren pijpenwroeter, 1850
Startprijs 60 EUR

Antieke 835/000 zilveren pijpenwroeter/stopper met bloemknop. Mr. P.R. Cabboes-Leeuwarden. Circa 1850. Afmeting: L 10 cm. Gewicht: circa 7 gram. In goede staat.

Zilveren naaldenkoker, 1798
Resultaat: 70 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren naaldenkoker met schroefdop en gedreven florale afbeeldingen met putti's . Oude belastingkeuren, Schoonhoven, j.l.: E. Anno 1798. Afmeting: L 9 cm. Gewicht: circa 17 gram. ...

Zilveren aspergetang
Resultaat: 160 EUR

Zilveren aspergetang, 925/000, versierd met een parelrand. Voorzien van winkelmerk: A.Bonebakker & Zoon. MT.: A.Bonebakker en Zoon, Amsterdam, jl.: z:1884. ca 198 gram. In zeer goede staat

Zilveren tuitzeef & zeeflepel
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren tuitzeef met vergulde binnenkant, landstempel Zweden, vanaf 1752. Meesterteken FD. Afmeting: 3 x 5 cm. Gewicht: circa 15 gram. En een fraai gestileerde sterling zilveren zeeflepel met...

Zilveren klontentang + theeschep
Startprijs 50 EUR

Antieke 835/000 zilveren theeschep met bijzondere vleugelbak en gecontourneerde gegraveerde steel. Oude restauratie. Mr. P.A. van der Beek-Workum/Franeker. j.l.: G. Anno 1866. Afmeting: L 9,5 cm. En e...

Kristallen strooibus met zilveren montuur
Startprijs 50 EUR

Antiek geslepen kristallen strooibus met 950/000 zilveren montuur en ajour gezaagde dop. Gemerkt: Fallun. Kleine voetschade. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm. In goede staat. Chip van bodem.

6 Zilveren taartvorken
Startprijs 90 EUR

Zes zilveren taartvorken, 835/000, Lang model met een gegraveerde steel bekroond met een eikel. 15 cm. totaal ca 109gram. MT.: Bijkamp & Co. Steenwijk, jl.:g:1966. In goede staat

3 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Drie delen zilver, 833/000, met een roomlepel met een ronde bak en een gecontourneerde steel, MT.: G.Hofman Kollum, jl.:S:1902, en 2 vorkjes met een figuur van Jan van Schaffelaar. 15 cm. MT.: Bijkamp...

Zilveren specerijenpot
Resultaat: 40 EUR

Zilveren specerijenpot, BWG, rond model met biedermeier bewerking en een glazen binnenpotje, voorzien van een lepeltje. ø5cm. ca 45 gram. In goede staat

Zilveren mand & roomlepel
Resultaat: 90 EUR

Zilveren bonbonmand en roomlepel, 835/000. Opengewerkt bonbonmandje in biedermeierstijl, op een ovale bewerkte voet, met florale greepjes. MT.: Niekerk, Schoonhoven, jl.: r:1977, 17x9x5cm, en een room...

Olie-azijn stel met zilver
Startprijs 80 EUR

Kristallen olie- en azijnstel in een zilveren houder, 833/000, olie en azijnkaraf met ruitslijpsel, geplaatst in een zilveren houder met parelversiering. jl.:a:1885. In goede staat

Zilveren kan
Startprijs 150 EUR

Zilveren kan, 925/000, Empire-stijl, met filetranden. Op ronde voet geplaatst op een vierkante voet. MT.: Samuel Jacob, London, jl.:o:1909. 12x6,5x14cm. ca 123 gram. Een draaiing aan de voet, verder i...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 100 EUR

Zilveren kandelaar, 833/000, op een zeskantige voet versierd met voorstellingen met putti. Voorzien van een ronde nodus met parelrand. en een rond licht met aan de binnenzijde een bewerking met volute...

Antiek plated cabaret (Victoriaans)
Resultaat: 110 EUR

Antiek Engels plated cabaret. Victoriaans. Afmeting: 24 x 30 x 22 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Resultaat: 600 EUR

Antieke zilveren Birmese offerschaal, puur zilver, Een prachtig gedreven schaal gedecoreerd met Hindoeïstische taferelen, met wijnstokken, paard en wagen en figuren die offers brengen aan Shiva, Gemer...

Lot bestek
Resultaat: 80 EUR

Cassette met plated bestek. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 7 x 50 cm. In goede staat.

Friese kerfsnede kist met zilverwerk
Startprijs 200 EUR

Fries houten kerfsnede kist voorzien van zilveren plaquette, grepen en 4 bolpoten. Rechthoekige afsluitbare kist versierd met Fries snijwerk en op het scharnierende deksel voorzien van een rechthoekig...