Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vijf delen China, divers 7733
Vijf delen China, divers
Startprijs 30 EUR
2 Chinese/Japanse wijnbekers 7785
2 Chinese/Japanse wijnbekers
Startprijs 30 EUR
Antieke liggende boeddha 7765
Antieke liggende boeddha
Startprijs 35 EUR
Chinese drakenkom Ø 8,9 cm. 7625
Chinese drakenkom Ø 8,9 cm.
Startprijs 40 EUR
3 Yixing trekpotten 7762
3 Yixing trekpotten
Startprijs 40 EUR
Chinese plaquette met been 7240
Chinese plaquette met been
Startprijs 50 EUR
Twee delen Japans Imari 7350
Twee delen Japans Imari
Startprijs 50 EUR
Lot Chinees porselein (4x) 7512
Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 50 EUR
Drie Chinese borden, 18e eeuw 7532
Drie Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Chinese vaas 7538
Chinese vaas
Startprijs 50 EUR
Vijf Chinese borden Ø 20,6 cm. 7555
Vijf Chinese borden Ø 20,6 cm.
Startprijs 50 EUR
Chinese sieradenkist 7584
Chinese sieradenkist
Startprijs 50 EUR
Chinees spekstenen figuur 7634
Chinees spekstenen figuur
Startprijs 50 EUR
Lot antiek Chinees porselein 7639
Lot antiek Chinees porselein
Startprijs 50 EUR
Antieke bronzen olielamp 7653
Antieke bronzen olielamp
Startprijs 50 EUR
Chinese penselenvaas van bamboe 7750
Chinese penselenvaas van bamboe
Startprijs 50 EUR
Lot Chinees/Japans porselein (4x) 7775
Lot Chinees/Japans porselein (4x)
Startprijs 50 EUR
2 Chinese borden Ø 22 cm. 7788
2 Chinese borden Ø 22 cm.
Startprijs 50 EUR
18e Eeuwse Chinese melkkan 7054
18e Eeuwse Chinese melkkan
Startprijs 60 EUR
Chinese cloisonné dekseldoos 7230
Chinese cloisonné dekseldoos
Startprijs 60 EUR
Groot Imari bord Ø 46 cm. 7326
Groot Imari bord Ø 46 cm.
Startprijs 60 EUR
Japans/Chinees porseleinen figuur 7433
Japans/Chinees porseleinen figuur
Startprijs 60 EUR
Chinese rituele wijnbeker 7456
Chinese rituele wijnbeker
Startprijs 60 EUR
Chinese Familie Rose schotel Ø 26 cm. 7485
Chinese Familie Rose schotel Ø 26 cm.
Startprijs 60 EUR