Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke scheepsklok
Resultaat: 90 EUR

Antieke messing Smith Empire scheepsklok. Mechanisch. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 7 x Ø 17 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, 1910
Startprijs 90 EUR

Antieke Junghans tafelklok van notenhout. Circa 1910. Met facet geslepen glas. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Junghans koekoeksklok, 1920
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse Junghans koekoeksklok. Circa 1920. Afmeting: 45 x 33 x 20 cm. In goede staat.

Weense regulateur, 1880
Resultaat: 160 EUR

Grote antieke notenhouten twee-gewichten Weense regulateur met secondenaanduiding. Circa 1880. Wijzerplaat beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: 136 cm.

Antieke Franse pendule, 1900
Startprijs 200 EUR

Antieke Franse messing pendule met leeuwenkoppen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 32 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Antieke Duitse tafelklok
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse Junghans tafelklok met messing beslag. Gründerzeit. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met geslepen glas en emaille wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.

Drie-delig Frans klokkenstel
Startprijs 200 EUR

Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met marmer. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 35 - 42 cm. In goede staat.

Junghans kalenderklok, 1900
Resultaat: 190 EUR

Duitse Junghans kalenderklok. Circa 1900. Opdraaiveer kapot, verder in goede staat. Afmeting: H 13 cm.

Antieke Franse wekkerklok
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse wekkerklok met rest vergulding. Compositie metaal. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Franse Charles Dix pendule, 1840
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat iets beschadigd, verder in goede staat. Afmeting: 38 cm.

Antieke Franse pendule, 1870
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse, romantische pendule. Circa 1870. Samac. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 35 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse reiswekker
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat en facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 12 x 7 x 6,5 cm. In goede werkende staat.

Antieke Franse pendule, 1870
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Stuk versiering (rechts) mist. Afmeting: 34 x 30 x 13 cm. In redelijke staat.

Klok met figuur
Resultaat: 40 EUR

Antieke Franse compositie metalen klokopzet. Edele heer met boek en pen. Circa 1890. Achtdaag-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Beschadigingen metaal zijkant. Figuur = 34 x 33 x 13 cm. In redelijke ...

Franse pendule, 1860
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule op houtgestoken console. Circa 1860. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 29 x 34 x 16 cm. In goede staat.

Franse marmeren pendule
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse marmeren met onyx pendule. Circa 1900. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 cm. Minimale chips. In goede staat.

Jugendstil wandklok
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse glazen Jugendstil wandklok met achter-glas-voorstelling. Kunst und Industrie Ausstellung Düsseldorf, 1902. Pfeilkreuz uurwerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Antieke vrijslinger, 1890
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1910. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 1820
Resultaat: 110 EUR

Antiek vergulde Franse empire comtoise met spillegang. Circa 1820. Afmeting: 43 x 29 x 18 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 170 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 152 cm. In zeer goede staat.

Franse Charles Dix pendule
Startprijs 700 EUR

Grote Franse antieke marmeren met bronzen Charles Dix pendule. Door Theodore Gechter 1843. Bronzen figuur, Theodore Gechter. 1796 - 1844. Indiaan te paard schiet op puma. Boog mist. Verder in goede st...

Engelse lantaarnklok uurwerk
Resultaat: 1.700 EUR

Antieke Engelse lantaarnklok met ankergang. Uurwerk Walter Archer. Bel mist. Functies niet getest. Afmeting: 31 x 15 x 17 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Friese stoelklok. Latere beschildering. Verder in goede staat. Afmeting: 74 x 36 x 27 cm.