Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Barometer
Startprijs 60 EUR

Mahoniehouten barometer met messing. Tweede helft 20e eeuw. Western Germany. Afmeting: 79 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1920
Startprijs 50 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten barometer. Circa 1920. Firma Schokking jr. Koninklijke fabriek Amsterdam Rokin. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.

Stickbarometer
Resultaat: 100 EUR

Engelse palissanderhouten stickbarometer met floraal intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 111 cm. In goede staat.

Schatz scheepsklok + barometer
Startprijs 150 EUR

Duitse messing Schatz scheepsklok + barometer. Tweede helft 20e eeuw. Met slagwerk op bel. Batterij functie. Afmeting: 9 x Ø 16 cm. In goede staat.

Franse jardiniere met boulle
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten jardiniere met boulle-inleg en verguld bronzen montuur. Afmeting: 18 x 39 x 26 cm. In goede staat.

Engelse barometer, 1880
Resultaat: 80 EUR

Antieke Engelse eikenhouten barometer met thermometer. Circa 1880. Afmeting: 83 cm. In goede staat.

19e Eeuwse kinderwagen
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse kinderwagen met originele polychromie. Verstelbaar in lig + zit houding. Lederen kap iets beschadigd. Afmeting: 127 x 125 x 55 cm. In redelijk/goede staat.

Ketel met comfoor, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke messing waterketel op comfoor. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Antieke weegschaal, 1900
Resultaat: 30 EUR

Antieke gietijzeren Columbus weegschaal met messing. Circa 1900. Bilateral. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Erres radio, 1950
Startprijs 45 EUR

Oude Erres radio uit 1950. Type KY505. Afmeting: 27 x 43 x 22,5 cm. In zeer goede en werkende staat.

Antieke pathefoon, 1920
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Schlott Hohner & Co. pathefoon. Circa 1920. Afmeting: 36 x 43 x 49 cm. In goede staat.

Twee empire kandelaren, 1820
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen empire kaarskandelaren. Circa 1820. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

3x Decoratieve violen
Resultaat: 60 EUR

Drie decoratieve miniatuur violen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.

Antieke Delftse tafellamp
Startprijs 50 EUR

Antieke Delftse fayence tafellamp met messing montuur. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Antieke Deense telefoon
Resultaat: 90 EUR

Antieke Deense metalen Jydsk telefoon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 28 x 12 cm. In goede staat.

Antieke Deense telefoon
Startprijs 60 EUR

Antieke Deense Jydsk telefoon. Metaal. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 25 x18 cm In goede staat.

Hollandse theestoof, 1800
Startprijs 200 EUR

Hollandse wortelnoten theestoof met koperen binnenbak en klauwpoten, ook te gebruiken als champagnekoeler. Octagonaal model. Barok-stijl. Circa 1800. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Antieke camera
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse Carl Zeis camera op houten verstelbare standaard/statief. Circa 1930. Functie niet getest. Afmeting: 123 x 12 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Tazza
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse bronzen empire tazza. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.

Antieke film projector
Startprijs 350 EUR

Antieke film projector van blik, met accessoires. Met merkteken. Circa 1920. Afmeting: 38 x 40 x 14 cm. In goede staat.

Biedermeier theestoof
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten biedermeier theestoof met ketel. Circa 1850. Afmeting: H 53 x Ø 35 cm. In goede staat.

Zeldzame hanglamp (verguld)
Resultaat: 550 EUR

Zeldzame grote vergulde bronzen hanglamp. 19e Eeuw. Kaarsenkroonluchter, 24-lichts. Later deels geëlektrificeerd. Met drie figuren, ranken en kristalglazen pegels. Afmeting: 85 x Ø 98 cm. In goede sta...

Verzameling Duits Not-Geld 1914-1924
Resultaat: 140 EUR

Duits album met vierhonderd biljetten noodgeld. 1914 - 1924. Afmeting: 33 x 22 x 3 cm. In zeer goede staat.

Zeldzame bronzen penning
Resultaat: 80 EUR

Zeldzame antieke bronzen penning. Buitmaken van de HMS Macedonian door de USS United States 1881. Met kapitein Stephen Decator. Herslag 1881. Afmeting: Ø 6,5 cm. In goede staat.