Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuws wortelnoten theekist 2359
18e Eeuws wortelnoten theekist

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Vier antieke messing pannen 2350
Vier antieke messing pannen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Marmeren coupes 2344
2 Marmeren coupes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee-delige marmeren piedestal 2339
Twee-delige marmeren piedestal

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Twee antieke dienbladen 2335
Twee antieke dienbladen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4-Delige tuintafelset van beton 2334
4-Delige tuintafelset van beton

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Tuinbeelden van beton 2333
2x Tuinbeelden van beton

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Fontein met figuur 2332
Fontein met figuur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Gietijzeren tuinvazen 2329
2x Gietijzeren tuinvazen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Tuinbeelden op sokkel 2328
2x Tuinbeelden op sokkel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Blauwe bloempotten 2327
4x Blauwe bloempotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kleine antieke apothekerskast 2326
Kleine antieke apothekerskast

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Twee spiegels 2321
Twee spiegels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee penkandelaren 2314
Twee penkandelaren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiquarisch boek 16e 2312
Antiquarisch boek 16e

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Stel messing kaarskandelaren 2303
Stel messing kaarskandelaren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot antieke gewichten (9x) 2299
Lot antieke gewichten (9x)

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Twee bronzen penkandelaren 2297
Twee bronzen penkandelaren

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zes-delgie messing haardset 2295
Zes-delgie messing haardset

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke bureaubarometer, 1920 2286
Antieke bureaubarometer, 1920

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek diversen 2285
Lot oud/antiek diversen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot divers antiek (6x) 2282
Lot divers antiek (6x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke staande lamp 2279
Antieke staande lamp

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Bronzen kaarskandelaar 2276
Bronzen kaarskandelaar

Resultaat:

50 EUR