Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen Art Deco Heilig kruis, 1930 2152
Bronzen Art Deco Heilig kruis, 1930

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee bellen 2131
Twee bellen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Divers antiek koperwerk 2126
Divers antiek koperwerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee bronzen Charles Dix kandelaren 2111
Twee bronzen Charles Dix kandelaren

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Lot tin (7x) 2096
Lot tin (7x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zes Nishapur ornamenten 2060
Zes Nishapur ornamenten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Nishapur bronzen knots of flacon 2059
Antieke Nishapur bronzen knots of flacon

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Iraans Nishapur glaswerk 2057
Lot Iraans Nishapur glaswerk

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Lot Iraans Nishapur glaswerk 2056
Lot Iraans Nishapur glaswerk

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Vier antieke knotsuiteinden t.b.v. slagwapen 2054
Vier antieke knotsuiteinden t.b.v. slagwapen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Iraanse Nishapur potten 2053
2x Iraanse Nishapur potten

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lot antieke terracotta figuren (9x) 2049
Lot antieke terracotta figuren (9x)

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zeven antieke Nishapur olielampen 2048
Zeven antieke Nishapur olielampen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
18e Eeuws houtsnijwerk 2018
18e Eeuws houtsnijwerk

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee bronzen empire-stijl kandelaren 2013
Twee bronzen empire-stijl kandelaren

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuwse bronze kaarskandelaren 2423
2x 19e Eeuwse bronze kaarskandelaren

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Stel Franse cassolettes, 1900 2417
Stel Franse cassolettes, 1900

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Specerijen kastje 2409
Specerijen kastje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Drie antieke kerkboeken/bijbels 2404
Drie antieke kerkboeken/bijbels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kerfsnede stoof 2399
Kerfsnede stoof

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wijnkoeler 2385
Wijnkoeler

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onyx zuil met draaiplateau, 1870 2369
Onyx zuil met draaiplateau, 1870

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke likeurkelder met glaswerk 2368
Antieke likeurkelder met glaswerk

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Franse bronzen kandelaar 2366
Franse bronzen kandelaar

Resultaat:

50 EUR