Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse notenhouten Admiral Fitzroy kwikbarometer. Afmeting: 103 cm. In goede staat.
Oude klarinet in koffer. J. Michael. Japanese Technology. Afmeting: 12 x 32 x 22 cm. In goede staat.
Grote Engelse bestek/documentenkist met messing beslag. Lichte schade. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 34 x 25 cm. In goede staat.
Oude/antieke marmeren piedestal. Twee-delig. Eerste helft 20e eeuw. Enkele chips. Afmeting: H 109 cm. In goede staat.
La Rochelle France Jugendstil karaf met metalen overlay. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antieke Duitse vergulde barometer met thermometer. Jugendstil. Met Jugendstil keramieken plaquette. In Alphonse Mucha-stijl. Circa 1900. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Wildzwijn. Keiler. Opgezette kop met glazen ogen en houten plaquette. Afmeting: 53 x 50 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad theedoos met benen pootjes en binnendeksel. Scheurtje in deksel. Afmeting: 8,5 x 11,5 x 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke zwart marmeren coupes. Circa 1890. Minimale chip. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen met marmer kaarskandelaren, met vergulding en brunering. 20e Eeuw. Jongen en meisje dragen zeven-lichts kandelaar. Afmeting: H 73 cm. In zeer goede staat.
Drie vroeg 19e eeuwse tinnen schenkkannen. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...
Zware 19e eeuwse ijzeren ketel + haal. Afmeting: 40 x Ø 28 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken tablets. Circa 1910. 1x Presenteertablet met vernikkelde omranding, Jugendstil. 1x Taartschaal met landschap decor. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.
Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Vier Hollandse tinnen schalen. Onder andere; Tiel, Amsterdam, kolonie. Circa 1910 - 1930. Afmeting: Ø 26 - 27 cm. In goede staat.
Vier delen antiek messing. Twee grote blakers. Eén wandkandelaar. Eén klein strijkijzer. Afmeting: 14 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische dekseldoos met houtsnijwerk. Circa 1920. Met landschap voorstelling. Afmeting: 11 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. 1x Kwispedoor. 4x Tinnen borden. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In goede staat.
Twee delen antiek devotia. 1x kopergeslagen wandreliëf Jezus Christus. 1x Messing heilig kruis met Corpus Christi + Imri. Afmeting: 37 - 53 Ø. In goede staat.
Opgezette wildzwijn kop. Keiler kop. Op houten plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x44 x 42 cm. In goede staat.
Drie grote houten dekseldozen met Arabisch opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse globe. Circa 1900. Door Dr. R. Neuse Utrecht, Columbus Verlag Berlin. Afmeting: H 40 x Ø 18 cm. In goede staat.