Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Pre Columbiaanse figuren
Startprijs 200 EUR

Twee pre-Columbiaanse natuurstenen figuren. Eén keer Mezcala/Balsas-Guerrero Mexico, 500-100 voor Christus. Eén keer Mezcala/Balsas-Guerrero Mexico, 300-100 voor Christus. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In goe...

Zeven antieke Nishapur olielampen
Resultaat: 225 EUR

Zeven antieke geglazuurde Nishapur terracotta olielampen. Iran. 9e - 14e Eeuw. Bodemvondst. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

Lot antieke terracotta figuren (9x)
Resultaat: 250 EUR

Negen antieke terracotta figuren, onder andere twee fluitjes in de vorm van vogeltjes en diverse dieren. Perzië. Bodemvondst. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Twee Perzische olielampen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Perzische olielampen van terracotta. Middeleeuwen. Bodemvondst. Afmeting: 9,5 - 10 cm. In goede staat.

Drie antieke Nishapur kommen
Resultaat: 300 EUR

Drie antieke terracotta geglazuurde Nishapur kommen. 9e - 14e Eeuw na Christus. Restauraties. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Drie antieke Nishapur kommen (Iran)
Resultaat: 300 EUR

Drie antiek geglazuurde terracotta Nishapur kommen. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Restauraties. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

2x Iraanse Nishapur potten
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Iraanse terracotta geglazuurde Nishapur potten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Gerestaureerd. Afmeting: H 15 - 16 cm. In goede staat.

Vier antieke knotsuiteinden t.b.v. slagwapen
Resultaat: 150 EUR

Vier antieke knotsuiteinden ten behoeve van slagwapen. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

13x Perzische weefgetouw gewichten
Resultaat: 170 EUR

Dertien stuks antieke Perzische weefgetouw gewichten. Circa 9e - 14e eeuw na Christus. Metaal, natuursteen/terracotta. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.

Lot Iraans Nishapur glaswerk
Resultaat: 170 EUR

Lot divers Nishapur glaswerk. Iran. Bodemvondsten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 1,5 - 10 cm. In goede staat.

Lot Iraans Nishapur glaswerk
Resultaat: 170 EUR

Lot divers Nishapur glaswerk. Iran. Bodemvondsten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 1,5 - 10 cm. In goede staat.

Nishapur aderlaat-vaatje (Iran)
Resultaat: 50 EUR

Antiek Nishapur terracotta aderlaat-vaatje met glazuur. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: H 7,7 cm. In goede staat.

Antieke Nishapur bronzen knots of flacon
Resultaat: 100 EUR

Antieke Nishapur bronzen knots, of mogelijk flacon. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 9 x Ø 5 cm. In goede staat.

Zes Nishapur ornamenten
Resultaat: 60 EUR

Zes antieke Nishapur terracotta ornamenten/plaquettes. Iran. 7e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 4 - 6,5 cm. In goede staat.

Verzameling Nishapur figuren (32x)
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame verzameling miniatuur Nishapur dieren figuren. Iran. Terracotta. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Acht antieke Nishapur kettingen
Resultaat: 70 EUR

Acht antieke Nishapur terracotta kettingen. Divers. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.

Drie antieke Nishapur halskettingen
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke geglazuurde terracotta Nishapur halskettingen. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 29 - 42 cm. In goede staat.

Antieke Nishapur vogel
Resultaat: 700 EUR

Prachtige grote antieke Nishapur terracotta geglazuurde en beschilderde vogel. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 17 x 11 x 12 cm. In goede staat.

Engelse likeurkelder
Resultaat: 100 EUR

Antieke eikenhouten Engelse likeurkelder met koperbeslag, monogram en London. Zonder inhoud. Circa 1880. Afmeting: 35 x 36 x 27 cm. In goede staat.

2x Colombiaans dodenmasker
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Colombiaanse terracotta gegoten dodenmaskers op standaard. Afmeting: 38 x 22 x 19 cm./25 x 19 x 18 cm. In goede staat.

Drie fraaie humidors
Resultaat: 90 EUR

Drie wortelnoten gepolitoerde humidors. In nieuwstaat. Afmeting: 15 x 37 x 12 cm. In goede staat.

Drie dekseldozen
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke Engelse mahoniehouten/palissander dekseldozen. Circa 1900. Afmeting: 14 - 26 cm. In zeer goede staat.

Drie dekseldozen
Resultaat: 90 EUR

Drie antieke mahoniehouten/palissander dekseldozen. 19e Eeuw. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.

Messing dekseldoos, 1920
Resultaat: 60 EUR

Messing dekseldoos met Chinese karaktertekens/driemaster zeilschip. Circa 1920. Slot defect. Afmeting: 10 x 18 x 13 cm. In goede staat.