Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ingelegde etagere tafel 4217
Ingelegde etagere tafel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Massief eiken 2-deurs kast 4212
Massief eiken 2-deurs kast

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Louis Seize vitrine opzetkast, 1780 4201
Louis Seize vitrine opzetkast, 1780

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Grote Engelse mahonie spiegel 4200
Grote Engelse mahonie spiegel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Friese beddenbank 4195
Friese beddenbank

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Barok commode 4194
Barok commode

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Franse vitrine van rozenhout 4191
Franse vitrine van rozenhout

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Ladencommode (rozenhout) 4188
Ladencommode (rozenhout)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Hoekkast (mahonie) 4186
Hoekkast (mahonie)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bidstoel 4178
Bidstoel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Glazen tafel 4177
2x Glazen tafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Spiegel met barock lijst 4176
Spiegel met barock lijst

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Mahonie wandtafel 4173
Mahonie wandtafel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Franse salontafel, 1880 4171
Franse salontafel, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee Engelse bijzettafels 4168
Twee Engelse bijzettafels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eiken tinbuffet 4166
Eiken tinbuffet

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Engelse hoekkast 4164
Engelse hoekkast

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Engelse linnenkast 4162
Antieke Engelse linnenkast

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
4x Victoriaanse stoelen 4161
4x Victoriaanse stoelen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Spiegel, 1880 4156
Spiegel, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engelse-stijl eethoek 4153
Engelse-stijl eethoek

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Oude empire tafel, 1820 4152
Oude empire tafel, 1820

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie commode 4146
Mahonie commode

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Mahonie salontafel, 1870 4140
Mahonie salontafel, 1870

Resultaat:

100 EUR