Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4x Victoriaanse stoelen 4161
4x Victoriaanse stoelen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse bijzettafel met intarsia 4206
Franse bijzettafel met intarsia

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
18e Eeuwse dekenkist 4231
18e Eeuwse dekenkist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse-stijl lectuurhouder 4125
Engelse-stijl lectuurhouder

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese hocker 4075
Chinese hocker

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Franse spiegel, H 101 x B 53 cm. 4081
Antieke Franse spiegel, H 101 x B 53 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Mahonie haardscherm 4091
Mahonie haardscherm

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke wit gelakte piedestal 4105
Antieke wit gelakte piedestal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke hangspinde 4119
Antieke hangspinde

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Spiegel, 1880 4156
Spiegel, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Franse salontafel, 1880 4171
Franse salontafel, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Glazen tafel 4177
2x Glazen tafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bidstoel 4178
Bidstoel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke pathefoon, 1920 4093
Antieke pathefoon, 1920

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Engelse cake-stand 4098
Engelse cake-stand

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Eiken nachtkast, 1800 4100
Eiken nachtkast, 1800

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Piano-hocker 4121
Piano-hocker

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bijzettafel met marmer 4138
Bijzettafel met marmer

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kinderstoel 4063
Kinderstoel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Groot wandregaal, 1920 4074
Groot wandregaal, 1920

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Engelse butler-tray 4112
Antieke Engelse butler-tray

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Engelse bijzettafels 4168
Twee Engelse bijzettafels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Spiegel met barock lijst 4176
Spiegel met barock lijst

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke stoel 4108
Antieke stoel

Resultaat:

50 EUR