Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en vogel/bloesem decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diepe schotel met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden.Queng Lung + Kang Xi? Tuin/floraal decor. Divers. Chips, haarlijnen, beschadiging, goed. Afmeting: Ø 17 - 24 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas. Lampenvoet met draken decor en ribben. Gaatje voor snoer in bodem(merk).ca 1900 Verder goed. Afmeting: 31,5 x Ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/koekoek in huisje decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In redelijke staat.
Chinese bronzen vaas met ornamenten + vogel decor. Gaatje in bodem + oxidatie. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit: Cup met Chinese goden decor + bodemmerk. Cup met kostbaarheden decor + bodemmerk. Twee cups met krijger/karaktertekens + bodemmerk. Familie Rose bord met t...
Grote Chinees porseleinen schaal met blauw glazuur, figuren en floraal decor. Song-stijl. Afmeting: H 8 x Ø 26,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenwasser met rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees capucijner porselein met floraal decor. 18e Eeuw. Bestaande uit; drie schotels + één potje. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren decor. Met blauwe ring in bodem. Afmeting: H 24 x Ø 22 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin/vogel/vlinder decor. Eén gelijmd, één met haarlijn, drie met minimale schilfers. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Chinees porseleinen snaarinstrument-vormig wandobject. Tuin/Chinees fabeldier decor. Afmeting: 55 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met waterpartij/vogel/vlinder decor. Afmeting: H 30 x Ø 25 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen Familie Verte borden met tuin/goud (emaille) decor. 18e Eeuw. Haarlijnen + enkele chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met landschap/pagode/goud decor. Verso theeglazuur. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee borden goed, één bord haarlijn, één bord haarlijn + chip, twee borden chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met landschap/vogel decor. Twee schotels haarlijn + schilfers. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met rood/grijs glazuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vier-pas antieke Aziatische terracotta reliëf stenen met figuren decor. 16e Eeuw of ouder. Afmeting: 58 x 36 x 7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups. 1x Blanc de Chine met dieren en drakenkop. 1x Blauw-wit bloemvorm, floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met krab/baars en steur decor. Pootjes chips. Afmeting: H 14 x Ø 13,4 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met rondom figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,7 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bodemmerk. Divers. Twee minimale chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.