Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee antieke figuren 5084
Twee antieke figuren
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Twee torso's 5082
Twee torso's

Resultaat:

180 EUR

Eikenhout gestoken Madonna 5081
Eikenhout gestoken Madonna
Startprijs 50 EUR
Houten figuur, Man met blaasinstrument 5079
Houten figuur, Man met blaasinstrument
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Art Deco presenteerschaal, 1925 5078
Art Deco presenteerschaal, 1925

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot beelden, divers 5077
Lot beelden, divers

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Modern keramiek figuur 5076
Modern keramiek figuur

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Stel antieke Franse figuren 5075
Stel antieke Franse figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen Christus figuur 5073
Bronzen Christus figuur

Resultaat:

100 EUR

Antieke bronzen Christus op basement, 1920 5072
Antieke bronzen Christus op basement, 1920
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Oud/antiek bronzen boeddha figuur 5071
Oud/antiek bronzen boeddha figuur

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Twee Afrikaanse bustes 5070
Twee Afrikaanse bustes

Resultaat:

40 EUR

Twee houten Maria beelden 5069
Twee houten Maria beelden
Startprijs 100 EUR
Bronzen beeld, Dame 5068
Bronzen beeld, Dame
Startprijs 140 EUR
Bronzen beeld, Liggende baby 5067
Bronzen beeld, Liggende baby
Startprijs 80 EUR
Antieke bronzen kinderbuste 5066
Antieke bronzen kinderbuste
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Bronzen figuur 5065
Bronzen figuur

Resultaat:

110 EUR

Bronzen plaquette 5064
Bronzen plaquette
Startprijs 50 EUR
Houten figurengroep 5063
Houten figurengroep
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Chinees bronzen figuur 5062
Chinees bronzen figuur

Resultaat:

30 EUR

Afrikaans houten sculptuur 5061
Afrikaans houten sculptuur
Startprijs 50 EUR
Bronzen beeld, Vrouw met touw 5060
Bronzen beeld, Vrouw met touw
Startprijs 140 EUR
Bronzen plaquette, 1920 5058
Bronzen plaquette, 1920
Startprijs 40 EUR
Bronzen figuur, Geknevelde man 5057
Bronzen figuur, Geknevelde man
Startprijs 140 EUR