Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur, Gier
Resultaat: 120 EUR

Bronzen Art Deco-stijl gier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Altorf. Afmeting: 32 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Twee Japanse figuren
Startprijs 90 EUR

Twee antieke Japanse figuren. Circa 1900. 1x compositie metaal, man met mand. 1x bronzen figuur, man met vaas. Afmeting: H 20 - 25 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Engel in de wolken
Startprijs 150 EUR

Art Deco-stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Engel in de wolken. Afmeting: 34 x 40 x 18 cm. In goede staat.

Abstract beeld
Startprijs 60 EUR

Abstract figuratief natuurstenen beeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jongen op boeken
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen op boeken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 21 x 15 cm. In goede staat.

Twee houten beelden
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse notenhout gestoken beelden met boeken. Religieus. Frankrijk? Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.

Bronzen adelaar
Resultaat: 170 EUR

Art Deco-stijl bronzen adelaar op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Gesigneerd Skorzeny. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antiek terracotta figuur, 1920
Startprijs 40 EUR

Antiek terracotta geglazuurd beeld. Vrouw in zetel. Gemerkt Beesel Terrato. Circa 1920. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Groot bronzen figuur
Resultaat: 80 EUR

Groot bronzen beeld. 20e Eeuw. Figuur bij boomstam. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Geknevelde man
Startprijs 140 EUR

Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Touw geknevelde man. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette, 1920
Startprijs 40 EUR

Bronzen plaquette. Voorstellende Dr. H. Colijn. Verso B. Ubbink & Co. Doesburg. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Sculptuur van Kees Verkade
Resultaat: 90 EUR

Sculptuur van een lopend kindje. Composiet. Ontwerp van Kees Verkade, voor ABN bank 1987. Met certificaat. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw met touw
Startprijs 140 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Vrouw met touw. Afmeting: H 51 cm. In zeer goede staat.

Afrikaans houten sculptuur
Startprijs 50 EUR

Afrikaans houtgestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur
Resultaat: 30 EUR

Oud Chinees bronzen figuur. Landarbeider op karbouw (waterbuffel) Afmeting: 10 x 10 x 4 cm. In goede staat.

Houten figurengroep
Startprijs 180 EUR

Houtgestoken figurengroep gemaakt van notenhout. Jagers met reebok, gewei mist. 19e Eeuw. Afmeting: 20,5 x 19 x 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen plaquette
Startprijs 50 EUR

Bronzen plaquette met afbeelding van schietende jager met jachthond. Afmeting: 28 x 17 x 2 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Resultaat: 110 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. Gladiator. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Antieke bronzen kinderbuste
Startprijs 300 EUR

Antieke bronzen kinderbuste. Gesigneerd Duquesnoy. 1874 - 1953. Metaalgieterij Holland Amsterdam gegoten. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Liggende baby
Startprijs 80 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Liggende baby. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Dame
Startprijs 140 EUR

19e Eeuws bronzen beeld, dame op verguld basement. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Twee houten Maria beelden
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse houtgestoken religieuze Maria beelden. 1x Lindenhout, hand mist. 1x Eikenhout. Afmeting: H 19 - 29 cm. In goede staat.

Twee Afrikaanse bustes
Resultaat: 40 EUR

Twee zware hardhouten gestoken Afrikaanse bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.

Oud/antiek bronzen boeddha figuur
Resultaat: 170 EUR

Oud/antiek bronzen Hindoeïstisch boeddha figuur. Mooie oude patina. Afmeting: H 27,6 cm. In goede staat.