Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren bakjes 74
Zilveren bakjes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Twee zilveren doosjes 110
Twee zilveren doosjes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Lot zilver 152
Lot zilver

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Drie delen divers 199
Drie delen divers

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
17e Eeuwse landkaart, Zutphania 1276
17e Eeuwse landkaart, Zutphania

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Wildbestek 2246
2x Wildbestek

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antieke tafelklok, 1910 3630
Antieke tafelklok, 1910

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Eiken kapstok, 1900 4091
Eiken kapstok, 1900

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antieke wandspiegel, 1900 4092
Antieke wandspiegel, 1900

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Twee armleunstoelen 4160
Twee armleunstoelen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Twee hyacintvazen 5508
Twee hyacintvazen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Drie delen glaswerk 5524
Drie delen glaswerk

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Twee glazen Murano vissen 5534
Twee glazen Murano vissen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Twee antieke glazen vazen 5546
Twee antieke glazen vazen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Drie antieke tulp tegels (mangaan) 6155
Drie antieke tulp tegels (mangaan)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Vijf delen China, divers 7747
Vijf delen China, divers

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese melkkan 7811
18e Eeuwse Chinese melkkan

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Plated jardiniere 226
Plated jardiniere

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren strooier 229
Zilveren strooier

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Karaf met zilveren stop 231
Karaf met zilveren stop

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Plated bouilloir 273
Plated bouilloir

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote flacon met zilver 284
Grote flacon met zilver

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Odeurflacon met zilver 285
Odeurflacon met zilver

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren slavenband 773
Zilveren slavenband

Resultaat:

40 EUR