Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinees bord Ø 19,3 cm. 7362
Chinees bord Ø 19,3 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 36 cm. 7409
Grote Chinese vaas, H 36 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 33 cm. 7426
Chinese vaas, H 33 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote Japanse Imari sierschotel Ø 57 cm. 7480
Grote Japanse Imari sierschotel Ø 57 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Yixing trekpot 7534
Yixing trekpot

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 114
Zilveren broodmand

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, de Peel 1388
A.J. Zwart, de Peel

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Witgouden hanger met diamant, Art Deco 522
Witgouden hanger met diamant, Art Deco

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Frans bronzen figuur, Officier 5033
Frans bronzen figuur, Officier

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Platina horloge 631
Platina horloge

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant en saffier 727
Witgouden ring met diamant en saffier

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Platina horloge 736
Platina horloge

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. van Leeuwen, Hollandse bollenvelden 1036
J. van Leeuwen, Hollandse bollenvelden

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lichtenstein, vrouw voor spiegel 1270
Lichtenstein, vrouw voor spiegel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Hans Habraken, Stilleven met abrikozen en appels 1384
Hans Habraken, Stilleven met abrikozen en appels

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke statenbijbel 2143
Antieke statenbijbel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Prachtige Franse portaalklok, 1820 3517
Prachtige Franse portaalklok, 1820

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee stoelen, Medea Italië 4025
Twee stoelen, Medea Italië

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Louis Philippe secretaire 4063
Louis Philippe secretaire

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
19e Eeuws Frans schrijfbureau 4169
19e Eeuws Frans schrijfbureau

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Mahonie pronk vertico 4177
Mahonie pronk vertico

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, E. Picault 5004
Bronzen beeld, E. Picault

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
6-Pas tegeltableau 6168
6-Pas tegeltableau

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen 7002
Twee Chinese vazen

Resultaat:

450 EUR