Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Nishapur kruik, Iran 2042
Nishapur kruik, Iran

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Staten bijbel 2146
Staten bijbel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Struisvogel ei op standaard 2233
Struisvogel ei op standaard

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke Hoorn des Overvloeds 2275
Antieke Hoorn des Overvloeds

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Wandlamp met engel 2333
Wandlamp met engel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke kijker met meetgraad 2030
Antieke kijker met meetgraad

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Antieke staande petroleumlamp, H 80 cm. 2081
Antieke staande petroleumlamp, H 80 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
17e Eeuwse statenbijbel 2231
17e Eeuwse statenbijbel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke kruideniers-koffiemolen, 1900 2010
Antieke kruideniers-koffiemolen, 1900

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Twee antieke tafellampen, 1920 2353
Twee antieke tafellampen, 1920

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Prachtige antieke Engelse microscoop 2355
Prachtige antieke Engelse microscoop

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Hoorn des overvloeds, 1880 2001
Antieke Hoorn des overvloeds, 1880

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke grammofoon, 1900 2007
Antieke grammofoon, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Franse staande petroleumlamp, H 93 cm. 2014
Franse staande petroleumlamp, H 93 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4 Delen terracotta 2043
4 Delen terracotta

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gouden 50 gulden muntstuk Ned. Antillen 2155
Gouden 50 gulden muntstuk Ned. Antillen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke majolica kachelkroon-lijst 2205
Antieke majolica kachelkroon-lijst

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote ovaal-vormige kroonluchter 2253
Grote ovaal-vormige kroonluchter

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee Franse Charles Dix kandelaren 2340
Twee Franse Charles Dix kandelaren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schatz scheepsklok + barometer 2346
Schatz scheepsklok + barometer

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Tafelschaal met brons 2351
Tafelschaal met brons

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee uithangborden 2356
Twee uithangborden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Statenbijbel 2363
Statenbijbel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee theestoven 2371
Twee theestoven

Resultaat:

150 EUR