Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee schemerlampen met draken
Resultaat: 140 EUR

Twee metalen tafellampen in Chinese stijl met Foo-honden. Metaal/messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 + 45 cm. In goede staat.

Gouden dukaat 1972
Resultaat: 140 EUR

Gouden dukaat 1972. Parvae Crescunt Concordia. 983/1000. Oplage 29205 stuks. Geslagen onder Juliana. Proof Like. Gewicht: circa 3.494 gram. Afmeting: Ø 2 cm. In goede staat.

Gouden 5 gulden munt
Resultaat: 140 EUR

Gouden vijf gulden munt in folie. 1912. Naslag. Wilhelmina. Afmeting: Ø 1,8 cm. Gewicht: circa ........... In goede staat.

Antieke microscoop in kist, 1930
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse microscoop in eikenhouten kist + accessoires. Nummer 3215. Handelshaus Wuma Berlin-Charlottenburg. Circa 1930. Afmeting: 37 x 18 x 22 cm. In zeer goede staat.

Antieke theestoof, 1800
Resultaat: 140 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak, lade en hengsels. Circa 1800. Afmeting: 54 x Ø 35 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil petroleumlamp
Resultaat: 130 EUR

Grote antieke Jugendstil petroleumlamp van zwart marmer/messing, met kristalglazen reservoir. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.

Antieke staande petroleumlamp, H 60 cm.
Resultaat: 130 EUR

Antiek porseleinen staande petroleumlamp met vergulding + damesportret. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Twee delen antiek tin, 1800
Resultaat: 130 EUR

Twee delen antiek tin. Circa 1800. Blaker olielamp + kraantjeskan, Louis Seize. Afmeting: H 36 - 42 cm. In goede staat.

Lot antieke muntstukken (divers)
Resultaat: 130 EUR

Lot antieke muntstukken divers zeer interesant . Onder andere; bodemvondsten V.O.C. et cetera. Afmeting: 1 - 4 cm. In redelijk/goede staat.

Drie R.K. vaandels, 1880
Resultaat: 130 EUR

Drie antieke rooms katholieke vaandels van zijde met goudbrokaat en religieuze voorstelling. Circa 1880. Afmeting: 80 - 90 cm. In goede staat.

Japanse design schaal
Resultaat: 130 EUR

Japanse design cloisonné schaal met certificaat. Met originele cederhouten doos welke voorzien is van vogel decor. Gesigneerd. Afmeting: 36 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 120 EUR

Grote bronzen Hoorn des overvloeds, met draken en paardenbuste + porseleinen houder. Historisme-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Triptychon ikoon
Resultaat: 120 EUR

Oude vergulde triptychon ikoon. Neogotisch. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 x B 46 x D 2 cm. In goede staat.

Franse theekist met flacons
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Franse palissanderhouten theekist met drie porseleinen handbeschilderde flacons. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 19 x 20 x 10 cm. In redelijke staat.

Rococo wandkandelaar
Resultaat: 120 EUR

Grote antieke vergulde bronzen rococo wandkandelaar. Circa 1900. Afmeting: 53 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Friese voetenstoof
Resultaat: 120 EUR

Eikenhout gestoken Friese stoof met Turkse knoop + Fayence gedateerde tekst 'Aafke Heerenga 1869'. Oud wormbeval. Afmeting: 22 x 22 x 22 cm. In goede staat.

Antieke tabaksdoos
Resultaat: 120 EUR

Antieke bewerkte Hollandse koperen tabaksdoos. Admiraal prins Maurits van Hollandst 1582 - 1628 + verso schrift 'groot in 't bloed der oorlogsvelden maar ook de christenvorst van zijn stad, Den groote...

Meerschuim pijpje
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Duitse meerschuim tabakspijp met rokende engel. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.

Chinese sculptuur
Resultaat: 120 EUR

Chinees natuurstenen vogelfiguur van jade of nefriet. Gestoken. 20e Eeuw? Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Twee Franse kaarskandelaren
Resultaat: 120 EUR

Twee Franse bronzen kaarskandelaren in Charles Dix-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Jugendstil lamp
Resultaat: 110 EUR

Antieke smeedijzeren lamp met monogram op bodem en originele groen glazen kap. Mogelijk Arts & Crafts. Jungendstil. Circa 1915. Afmeting: H 48 x B 28 cm. In goede staat.

Japanse Katana + twee wandelstokken
Resultaat: 110 EUR

Japanse Katana (kopie). Plus wandelstok met meerschuimkop en een Zuid-Duitse wandelstok met bewerkte bijl als handvat en Duitse voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 72 - 92 cm. In goede staat.

Bronzen tazza
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse bronzen tazza met figuren voorstelling en marmeren basement. Deukje bij rand. Afmeting:H 17 x Ø 23 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil tafelschaal, 1900
Resultaat: 110 EUR

Antieke Jugendstil tafelschaal met zweepslag decor. Majolica met compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 28 x 22 x 32 cm. In goede staat.