Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken boekenkast met schrijfklep, 1910 4138
Eiken boekenkast met schrijfklep, 1910
Startprijs 150 EUR
Engelse salontafel 4143
Engelse salontafel
Startprijs 150 EUR
Bank + 2 fauteuils 4193
Bank + 2 fauteuils
Startprijs 150 EUR
Armleunstoel Petit Point 4213
Armleunstoel Petit Point
Startprijs 150 EUR
Bidstoel 4223
Bidstoel
Startprijs 150 EUR
Paar antieke Engelse fauteuils 4060
Paar antieke Engelse fauteuils
Startprijs 160 EUR
Antieke Hollandse meidenkast, 1860 4107
Antieke Hollandse meidenkast, 1860
Startprijs 170 EUR
Twee barok-stijl stoelen 4048
Twee barok-stijl stoelen
Startprijs 180 EUR
Mahonie eettafel, 1860 4194
Mahonie eettafel, 1860
Startprijs 180 EUR
Franse eiken tafel 4195
Franse eiken tafel
Startprijs 180 EUR
Kersen nachtkastje 4065
Kersen nachtkastje
Startprijs 190 EUR
Empire halspiegel 4059
Empire halspiegel
Startprijs 200 EUR
Antieke Engelse boekenkast, 1900 4088
Antieke Engelse boekenkast, 1900
Startprijs 200 EUR
Eiken kapstok met snijwerk 4089
Eiken kapstok met snijwerk
Startprijs 200 EUR
Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen 4123
Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen
Startprijs 200 EUR
Antieke buffetkast, 1880 4134
Antieke buffetkast, 1880
Startprijs 200 EUR
Antieke vitrinekast 4146
Antieke vitrinekast
Startprijs 200 EUR
Eiken buffet, 1880 4152
Eiken buffet, 1880
Startprijs 200 EUR
Antieke armleunstoel, 1880 4170
Antieke armleunstoel, 1880
Startprijs 200 EUR
Antieke Franse tafel met volle beesten. 4191
Antieke Franse tafel met volle beesten.
Startprijs 200 EUR
Mahonie klapbuffet 4222
Mahonie klapbuffet
Startprijs 200 EUR
Trumeau met marmeren blad 4224
Trumeau met marmeren blad
Startprijs 200 EUR
Engels schrijfbureau 4234
Engels schrijfbureau
Startprijs 200 EUR
Antiek barok secretaire 4239
Antiek barok secretaire
Startprijs 200 EUR