Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse broodspinde 4040
Duitse broodspinde
Startprijs 250 EUR
Mahoniehouten penantkast 4050
Mahoniehouten penantkast
Startprijs 250 EUR
18e Eeuwse Louis Quinze commode 4071
18e Eeuwse Louis Quinze commode
Startprijs 250 EUR
Wortelnoten vitrine-opzetkast 4103
Wortelnoten vitrine-opzetkast
Startprijs 250 EUR
Schwarzwalder tafel, 1900 4166
Schwarzwalder tafel, 1900
Startprijs 250 EUR
Eiken secretaire 4188
Eiken secretaire
Startprijs 250 EUR
Grote ronde spiegel Ø 138 cm. 4133
Grote ronde spiegel Ø 138 cm.
Startprijs 275 EUR
Drie-delige salonset 4120
Drie-delige salonset
Startprijs 280 EUR
Empire penantkast 4171
Empire penantkast
Startprijs 280 EUR
Spiegel met console 4046
Spiegel met console
Startprijs 300 EUR
18e Eeuwse kast 4055
18e Eeuwse kast
Startprijs 300 EUR
Antieke Duitse buffetkast, 1910 4098
Antieke Duitse buffetkast, 1910
Startprijs 300 EUR
18e Eeuws boeren kabinet 4099
18e Eeuws boeren kabinet
Startprijs 300 EUR
18e Eeuws barok secretaire 4132
18e Eeuws barok secretaire
Startprijs 300 EUR
Fries kabinet, 1800 4165
Fries kabinet, 1800
Startprijs 300 EUR
Secretaire met glasopzet, 1820 4184
Secretaire met glasopzet, 1820
Startprijs 300 EUR
Eiken kast, 1910 4187
Eiken kast, 1910
Startprijs 300 EUR
Zes stoelen, 20er jaren stijl 4189
Zes stoelen, 20er jaren stijl
Startprijs 300 EUR
Eiken Louis Seize kabinet 4211
Eiken Louis Seize kabinet
Startprijs 300 EUR
Eiken Barok-stijl kabinet, 1920 4212
Eiken Barok-stijl kabinet, 1920
Startprijs 300 EUR
Engels kabinet 4232
Engels kabinet
Startprijs 300 EUR
Wortelnoten porseleinkast 4031
Wortelnoten porseleinkast
Startprijs 350 EUR
Antieke majolica piedestal 4042
Antieke majolica piedestal
Startprijs 350 EUR
Hollandse bijbelkist met marqueterie 4124
Hollandse bijbelkist met marqueterie
Startprijs 350 EUR