Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lederen armleunstoel
Resultaat: 160 EUR

Lederen armleunstoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 65 x 90 cm. In goede staat.

Antiek dressoir, 1900
Resultaat: 160 EUR

Antiek Duits notenhouten dressoir met snijwerk. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 90 x 145 x 73 cm. In goede staat.

Franse wijntafel
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Franse rozenhouten wijntafel met verguld bronzen beslag en florale marqueterie. Afmeting: 71 x 58 x 46 cm. In goede staat.

Mahonie tiltoptafel
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tiltop-tafel. Afmeting: 72 x Ø 64 cm. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 140 EUR

Prachtige 19e eeuwse Hollandse wortelnoten theetafel met lade, afneembaar blad en klauwpoten. Afmeting: 80 x 78 x 54 cm. In goede staat.

Eiken schrijfbureau, 1915
Resultaat: 140 EUR

Eikenhouten schrijfbureau. Duitsland. Circa 1915. Met drie lades, twee deuren en origineel beslag. Afmeting: 79 x 135 x 70 cm. In goede staat.

Oude kinderstoel
Resultaat: 140 EUR

18e - 19e Eeuwse grenenhouten kinderstoel. Afmeting: 123 x 54 x 46 cm. In goede staat.

Duitse mahonie commode
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten commode. Louis Philippe. Circa 1870. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 63 x 85 x 53 cm. In goede staat.

Mahonie tafel
Resultaat: 130 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten tafel met kolompoot. Afmeting: 75 x 110 cm. In goede staat.

Bijzettafel met marqueterie
Resultaat: 130 EUR

Notenhouten bijzettafel met marqueterie en bronzen beslag. Barok stijl. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 44 x 31 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast
Resultaat: 130 EUR

Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front. Biedermeier. Circa 1850. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 100 x 115 x 52 cm. In goede staat.

Franse naaitafel
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten naaitafel met opklapbaar blad en vakverdeling. Afmeting: 68 x 52 x 42 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel
Resultaat: 120 EUR

Franse-stijl notenhouten bijzettafel met bronzen beslag, lade en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 31 x 42 cm. In goede staat.

Oude Chinese tafel met drie lades
Resultaat: 120 EUR

Oude Chinese tafel met drie lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 128 x 60 cm. In goede staat.

Antieke tafel in barok-stijl
Resultaat: 120 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten tafel met klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 74 x 80 x 60 cm. In goede staat.

Hollands theekastje
Resultaat: 110 EUR

Hollands geëboniseerd theekastje met snijwerk en facet geslepen glas. 19e Eeuw. Afmeting: 90 x 63 x 40 cm. In goede staat.

Antiek eiken theekastje, 1920
Resultaat: 100 EUR

Antiek Hollands theekastje van eikenhout, met facet geslepen glas en parelrand. Circa 1920. Afmeting: 74 x 79 x 45 cm. In goede staat.

Lederen fauteuil
Resultaat: 100 EUR

Lederen fauteuil. Twee-kleurig. Eikenhouten poten. Afmeting: 100 x 85 x 78 cm. In zeer goede staat.

Lederen fauteuil
Resultaat: 100 EUR

Lederen fauteuil. Twee-kleurig. Eikenhouten poten. Afmeting: 100 x 85 x 78 cm. In zeer goede staat.

Antieke Thonet kapstok, 1920
Resultaat: 100 EUR

Antieke Thonet kapstok. Bugholz. Circa 1920. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.

Engelse klaptafel
Resultaat: 100 EUR

Engelse mahoniehouten klaptafel met lade + bandintarsia. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 61x 82 cm. In goede staat.

Twee wandvitrines
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Hollandse barok-stijl wandvitrines. Circa 1900. Notenhout + eiken. Afmeting: 70 - 80 cm. In goede staat.

Antieke naaitafel, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse naaitafel van notenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 38 cm. In goede staat.

Indonesische kamferkist
Resultaat: 100 EUR

Oude Indonesische kamferkist met figuren/landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 42 x 85 cm. In goede staat.