Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Japanse Imari vazen, H 32 cm.
Resultaat: 170 EUR

Twee Japanse porseleinen Imari vazen met tuin/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.

Meissen schaal
Resultaat: 160 EUR

18e - 19e Eeuwse Duitse Meissen porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: 3,5 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Rorstrand Sweden theeservies
Resultaat: 160 EUR

Rorstrand Sweden theeservies. Bestaande uit: Theekan, 7 kop + schotels, melk/suiker set, plus extra schotels. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

Engels Wedgwood servies
Resultaat: 160 EUR

Lot Engels Wedgwood keramieken servies. Decor Stratford + decor. Queens Ware. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Majolica zuil
Resultaat: 160 EUR

Originele antieke majolica piedestal. Jugendstil. Circa 1900. Genummerd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Antieke Westerwald wandconsole, 1900
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Westerwald steengoed wandconsole met leeuwenkop en koperen ring. Circa 1900. Afmeting: 28 x 25 x 22 cm. In goede staat.

Twee majolica botervloten
Resultaat: 150 EUR

Twee grote oude/antieke majolica botervloten. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x Ø 23 cm. In goede staat.

Antieke Delftse tabakspot
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse Delftse Fayence tabakspot met chinoiserie decor. Gemerkt 'De Klaauw'. 18e Eeuw. Afmeting: 22 x Ø 18 cm. In goede staat.

Vier Delftse sierschotels Ø 31 - Ø 35 cm.
Resultaat: 150 EUR

Vier grote 18e eeuwse Hollandse Delftse Fayence sierschotels. Divers. Drie borden gelijmd. Afmeting: Ø 31 - Ø 35 cm. In redelijke staat.

Lot Engelse kop/schotels (24x)
Resultaat: 150 EUR

24 Stuks diverse kop en schotels. Hoofdzakelijk Engeland Royal Albert + theeservies Hutschenreuther. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delfts-blauwe schotel Ø 35 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met bodemmerk. Floraal decor. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Twee zeldzame Hollandse Amstel schalen Ø 24,5 - Ø 35 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Hollandse Amstel porseleinen schalen met floraal en goud decor. Beide schalen chip. Afmeting: Ø 24,5 - Ø 35 cm. In redelijke staat.

Franse Sevres-stijl dekselschaal, H 43 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote Franse Sevres-stijl porseleinen dekselcoupe met bronzen monturen. Met figuren/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Delfts kaststel, 1900
Resultaat: 140 EUR

Antiek Hollands Delfts fayence kaststel. Circa 1900. Societe Ceramique Maastricht. Floraal/pauw decor. Eén haarlijn. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 26 - 36 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse vaas, H 19,5 cm.
Resultaat: 130 EUR

18e Eeuwse Delftse vaas met chinoiserie decor + bodemmerk. Chips. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Lot Hummels (10 st.)
Resultaat: 130 EUR

Tien oude/antieke Duitse Hummel figuren. Divers. Twee figuren gelijmd, rest goed. Afmeting: H 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Delfts, divers (8x)
Resultaat: 130 EUR

Acht delen divers Delfts Fayence . Holland. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: zes borden, vaas, dekselvaas. Enkele restauraties + beschadigingen. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke tegels
Resultaat: 130 EUR

Vier antieke Hollandse tegels. Drie tegels van de Porceleijne Fles en één van Westraven. Met afbeeldingen van haan, uil, kat + herdenkingstegel 1943 Margriet prinses van Oranje Nassau. Chips bij tegel...

Twee Delftse koetjes
Resultaat: 120 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Delftse polychrome liggende koeien. Gemerkt APK. Chips. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek servies met Lange Lijs decor
Resultaat: 120 EUR

Antiek servies met Chinees Lange Lijs decor. Circa 1900. Bestaande uit: theepot, grote schaal, kleine schaal, melkkan, zeef + bakje, suikerpot, elf kopjes, twee kleine kopjes, negentien schotels. Enke...

Twee Delftse schotels Ø 35 cm.
Resultaat: 120 EUR

Twee grote Delftse schotels met bloemkorf decor. 18e - 19e Eeuw. Lichte randschades. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Twee Delftse schotels Ø 29,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

Twee grote Delftse polychrome Fayence schotels met vogel/floraal decor. 18e Eeuw. Bodemmerk S. Beide schotels haarscheuren, gelijmd. Afmeting: Ø 29,5 cm. In redelijke staat.

Geglazuurde sculptuur
Resultaat: 120 EUR

Groot keramieken figuur. Meisje met bloemen en kruik. Wit craquelé glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse vaas, H 31 cm.
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuwse Delftse vaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: 31 cm. In redelijke staat.